Skocz do zawartości

Rower crossowy na górki do 5000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, jajacek napisał(a):

Jeżdziłem na crossie z napędem 3x9 po górach latami i nie nazwałbym tego męczarnią.

dobra, masz rację, tu się trochę zagalopowałem. 

Bazowałem na przekonaniach do starszych napędów 3x9 mających trochę twardsze zestopniowanie z kasetą pokroju 11-32. Widzę, że te nowe cues ma kasety 11-45 i korbę z przodu 30 zębów, powinno rzeczywiście starczyć. 

 

11 minut temu, jajacek napisał(a):

Ja go tylko podałem jako przykład a nie żeby go kupować.

Attentiony są fajne, mają fajną, rekreacyjną geometrię, ale z cenami trochę popłynęli jak na napęd 1x12 z kiepskim amorem i bez sztywnych osi. 

Odnośnik do komentarza

To są budżetowe rowery z alu, osprzęt mają od shimano, jak Ci się popsuje przerzutka, idziesz do serwisu i za 200 zł dają Ci nową, nie ma co specjalnie naprawiać. Ramę możesz popsuć jak wpadniesz pod tira, ale wtedy to Twój najmniejszy problem. Decathlon ma lepszą gwarancję niż Kross, romet, unibike, w Me praktycznie nie istnieje, ale te rowery są proste jak młotek. 

Odnośnik do komentarza

Decathlon ma jedną z najlepszych gwarancji w PL. Wszystkie pozostałe wymienione mają mniej lub bardziej nędzną. Osprzęt jest standardowy i u wszystkich zbliżony. Większość ram alu jest produkowanych w Chinach. Aczkolwiek Romet robi teraz ramy w Polsce. Lokalny patriotyzm jest dobry jak pod domem warzywa kupujesz. Ale nie jak kupujesz rower na chińskiej ramie z japońskim czy chińskim osprzętem, złożony do kupy w Polsce przez Ukraińców na umowach śmieciowych.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, elkrecik napisał(a):

Jak na razie na olx nie ma nic w pobliżu w sensownych pieniądzach. A tak BTW : skąd sklepy zagraniczne mają sprzęt w takich cenach? 

Bo kupują na kontenery prosto od producenta i ten Chisel to był tak zwany one-off. Jednorazowy strzał bo producent przestrzelił się w estymacjach.

Mojej żony Chisel sprzedawał się 2 dni i przyjechał po niego kupiec z Bydgoszczy. Byłem pod wrażeniem 🙂

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...