Skocz do zawartości

Podziękowania za pomoc!


Rekomendowane odpowiedzi

Zamiast dodać post pod swoim pytaniem pomyślałam, że założę nowy wątek - z podziękowaniami. Jestem przeogromnie wdzięczna za porady, podpowiedzi i sugestie z tego forum, gdyż okazały się naprawdę wielką pomocą w wyborze nowego roweru i niech to wybrzmi. 

Moim punktem odniesienia był budżetowy 19kg trekking, z wolnobiegiem i napędem 3x7, więc być może nie trzeba było wiele, żeby poczuć poprawę komfortu jazdy...Ale mam teraz rower marzenie, uważam że dla mnie jest po prostu idealny! Jestem przeszczęśliwa, że udało mi się znaleźć właśnie tego crossa i dziękuję zwłaszcza @jajacek za podsunięcie opcji na którą ostatecznie się zdecydowałam. Jazda to poezja, zaczęłam jeździć rekreacyjnie coraz dalsze trasy (wcześniej tylko dojazdy do pracy i "do sklepu po bułki") i po prostu uwielbiam! Na swoim ciężkim trekkingu też cieszyłam się jazdą, ale teraz dopiero doświadczyłam, jaką frajdę daje dynamiczna jazda, jak lekko można ruszać z miejsca i że np. po płaskiej drodze mogę pojechać sobie odcinki 12km z prędkością 27km/h (może z czasem będzie więcej). Trzyrzędowa korba w crossie jest super, a w lokalnych sklepach rowerowych słyszałam "najlepiej 1x ewentualnie 2x, bo to najnowsze rozwiązanie".  

Bardzo doceniam to, że podzieliliście się poradami i doświadczeniem oraz brak tekstów w stylu "ten ma ładny kolor, będzie Pani zadowolona". Pomogliście mi w znalezieniu roweru idealnego pod moje potrzeby i preferencje, mimo że jeszcze niedawno miałam praktycznie zerowe rozeznanie w temacie osprzętu, serwisowania itp. Zatem jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję za poświęcony czas, uwagę, podzielenie się swoją pasją i konstruktywne komentarze! 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...