Skocz do zawartości

Owijka do gravela


Rekomendowane odpowiedzi

Korki bardziej dla przykładu, można kupić każde inne, działają tak samo

https://allegro.pl/oferta/zaslepki-zatyczki-kierownicy-rowerowej-korek-10775970790?fromVariant=10775984283

 

Jako, że ostatnio etatowo zmieniam owijki znajomym po tym jak zobaczyli, że moje są równo ? to jeszcze napisze, owijki PRO fajnie się naciągają i łatwo je dobrze założyć. Supercaz, Lizad Skin za to słabo się rozciąga i trzeba być precyzyjnym, żeby fajnie wyszło. 

Odnośnik do komentarza
Cytat

Takie korki wkręcane dobra rzecz. W Decathlonie też mają. Supacaz używa mój młody, różne modele i chwali. Natomiast owijka którą zaproponowałem jest gruba, ma bardzo dożo żelu, w związku z czym jest bardzo komfortowa.

Właśnie dzisiaj zakładałem nową owijkę, którą kiedyś dostałem w gratisie, Supacaz Super Sitcky Kush. 

Korki wkręcane faktycznie fajne.

Sama owijka lepi jak diabli... dłonie się nie ześlizgują nawet po 2 godzinach jazdy.

Niestety nie ma zbyt dużo żelu. Ja mam spore dłonie i jednak preferuję bardziej mięsiste owijki. 

Na kolejny raz albo spróbuję tej owijki co poleciłeś Specialized S-Wrap Roubaix, ewentualnie spotkałem się ostatnio z podkładkami żelowymi pod owijkę. 

Mógłbym przykleić więcej żelu na baranku i przy klamkomanetkach bo tam często opieram dół dłoni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...