Skocz do zawartości

Pedały platformowe MZYRH MZ926 NOWE


carrygun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Na sprzedaż zupełnie nowe pedały platformowe MZYRH MZ926. Pedały odebrane dziś kurierem i od razu je wystawiam, gdyż ostatecznie nie kupiłem roweru do którego były przewidziane.

W zestawie wszystko co daje fabryka (jakieś zapasowe piny itd.).

Preferowany odbiór w Sosnowcu/Katowicach.

Te pedały zjadają wszystkie Dartmoory, Wheel Upy itp. w okolicy 150-170 zł.

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, Veriv napisał(a):

nie nie jest koniecznie na enduro ale ciężko ją pojechać na prawdę szybko na innym rowerze. Gostek niebieskie spodenki to Piotr Szwedowski, prekursor i taka żywa legenda kolarstwa grawitacyjnego w Polsce. Cieszy to ze jest nadal całkiem sprawny ? 

 

4 godziny temu, carrygun napisał(a):

Witam,

Na sprzedaż zupełnie nowe pedały platformowe MZYRH MZ926. Pedały odebrane dziś kurierem i od razu je wystawiam, gdyż ostatecznie nie kupiłem roweru do którego były przewidziane.

W zestawie wszystko co daje fabryka (jakieś zapasowe piny itd.).

Preferowany odbiór w Sosnowcu/Katowicach.

Te pedały zjadają wszystkie Dartmoory, Wheel Upy itp. w okolicy 150-170 zł.

Jaki kolor ? Nylon oczywiście ?

Odnośnik do komentarza

Częsro nawet mają dopisane, że wymiary mogą się różnić kilka cm w lażdą stronę... nawet dla produktów, które są całkiem małe.

Swoją drogą pewnie podróbka prawilnego mzyrha. Szanse na to, że chińczyk zmienił formę do wtrykarki są bliskie 0. Kilka lat temu polecane były nylony wheel-up (które były podróbką race face chester). Po niedługim czasie była już masa podróbek podróbki (niestety zmaścili przy okazji łożyskowanie).

Odnośnik do komentarza

Tak, napisałem do obsługi aliexpress na czacie, kazali przeklikać odbiór zamówienia żeby móc zgłosić wniosek o refund w związku z towarem niezgodnym z opisem. Dzisiaj już kasa wróciła na konto, co mnie zdziwiło, więc zagadałem czy pedały mam odsyłać czy nie, no i powiedzieli że nie. Customer service jakiego się nie spodziewałem. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...