Skocz do zawartości

Naprawa ramy karbonowej - zaczep na hamulec - u kogo?


Rekomendowane odpowiedzi

Kogo polecacie do naprawy ramy karbonowej? Usterka z tych beznadziejnych, czyli urwane zaczepy na hamulec. Mam kilka ofert, z czego 2 skrajne to Cyklon (ok. 1200 zł) oraz Lux-Tech (ok. 350 zł). Obie firmy odtworzą ten element z karbonu i dadzą lakier. Ale kto zrobi dobrze, że to nie odpadnie? Czy są teraz jakieś nowsze techniki klejenia karbonu oprócz żywicy? Co do Cyklonu to nie mam wątpliwości, że zrobią dobrze i wiele osób ich poleca, ale zależy mi na cenie, bo trochę się ostatnio wypłukałem. Jednak bezpieczeństwo ważniejsze. No i zastanawiam się, czemu taka różnica w cenie. Lux-Tech (czyli Jarosław Sienkiewicz) też znana postać i zajmuje się węglem od lat.

Szkoda, że w necie tak mało opinii. Może ktoś naprawiał w którejś z tej firm i się wypowie?

BROKEN.jpg

Odnośnik do komentarza

Naprawialiśmy dwie ramy w carbonbike.pl. Koszt naprawy 330 zł. Dożywotnia gwarancja na naprawę. Lakier zbliżony a nie identyczny. Cyklon bierze 1200 za naprawę z identycznym lakierem jak producenta i naprawę ekspresową. Jak się dłużej poczeka to będzie taniej. O firmie Lux-Tech słyszałem skrajne opinie.

Domyślam się że założoną większą tarczę niż producent zaleca?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...