Skocz do zawartości

5 akcesoriów rowerowych, o których nie miałeś pojęcia


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Akcesoriów dla rowerów jest bez liku - sakwy, bagażniki, liczniki, czytniki, bla bla bla... Ale czy ktoś z was pomyślał o wazonie na rower? Albo skórzanych rękawicach z oświetleniem? Nie? To może o wieszaku na rower w kształcie półki? Te i podobne - czasem wręcza zabawne - akcesoria rowerowe opisuje artykuł blog.traseo.pl/2015/06/18/5-akcesoriow-rowerowych-o-ktorych-nie-miales-pojecia/. Zachęcam do poczytania :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

To i ja dorzucę swoje dziwactwa znalezione w sieci  ^_^ 

Lumigrids
Ten produkt Polsce to może zbić majątek, biorąc pod uwagę nasze nawierzchnie ?

Hövding
Poduszka powietrzna dla rowerzystów, pomysł świetny, ale... Wyobraźcie sobie zabrać to ze sobą na rower w upały, które mieliśmy jeszcze kilka dni temu ?

Einzig
Może to nie akcesorium, ale ciekawostka dla wszystkich, którzy się z tym nie zetknęli. Mianowicie- fluorescencyjny rower czy koła ?

6-ciopak dla trunkowych bajkerów ?
Ciekawa alternatywa do transportu napojów ?

Retrofitz
Jeżeli mamy buty, które idealnie pasują nam do nóg, ale chcielibyśmy mieć do nich podpięte bloki ?

Revolights
Oświetlenie, które nie zajmuje nam miejsca na kierownicy i sztycy, a przy tym wygląda efektownie ?

Jest tego pełno, podrzucam te, które zapamiętałem ?

@ewela88 Mocowanie o którym mówisz to tzw. sztywny hol do roweru. Przydatny, gdy mamy dzieci, które wyrosły już z fotelika, a chcemy je zabrać w dalszą podróż z większą prędkością, tak by nam nie zostawały z tyłu na przykład.

 

Odnośnik do komentarza
Cytat

 

 

Lumigrids 

Ten produkt Polsce to może zbić majątek, biorąc pod uwagę nasze nawierzchnie  ?

To chyba nadal tylko prototyp...

 

Cytat

 

 

Hövding

Poduszka powietrzna dla rowerzystów, pomysł świetny, ale... Wyobraźcie sobie zabrać to ze sobą na rower w upały, które mieliśmy jeszcze kilka dni temu  ?

To też nie wiem czy wyszło do seryjnej produkcji... Jakieś takie mało praktyczne... Jak wożenie 5kg łańcucha...

 

Cytat

 

 

Einzig

Może to nie akcesorium, ale ciekawostka dla wszystkich, którzy się z tym nie zetknęli. Mianowicie- fluorescencyjny rower czy koła  ?

Nie wiem czy ten taki różowy oczojebny B'Twin nie jest fluerescencyjny do jakiegoś stopnia. Ja moje opony mam z takim paskiem z obu stron - ale całe to już chyba przegięcie...

 

Cytat

 

 

Retrofitz

Jeżeli mamy buty, które idealnie pasują nam do nóg, ale chcielibyśmy mieć do nich podpięte bloki  ?

Nie wiem, nie wiem... Ale chyba jednak to nie będzie to samo co buty pomyślane do bloków... Raz sztywność podeszwy a dwa zacisk na śródstopiu - zwykłe sznurówki są IMHO zbyt słabe...

 

Cytat

 

 

Revolights

Oświetlenie, które nie zajmuje nam miejsca na kierownicy i sztycy, a przy tym wygląda efektownie  ?

A to świetne i efekciarskie. Trochę drogie. Tylko nie załapałem jak to działa ?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...