Skocz do zawartości

INDIANA Storm X7


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zastanawiam się nad rowerem INDIANA Storm X7 z Mediaexpert. https://www.mediaexpert.pl/rowery/rowery-mtb/rower-indiana-storm-x7-m19

Kosztuje 3000 zł. Na papierze wygląda obiecująco, pełna Deorka, Rock Shox Recon TK R.L., piasty Deore. Myślę, że za ta kwotę w rowerach renomowanych marek tego nie dostaniemy. Czy ma ktoś może ten model? Czy w ogóle ktoś może coś powiedzieć o rowerach tej marki (ponoć to Kross)? Z tego co do tej pory czytałem opinie nie są złe. No i jak jest z obsługą serwisową w Mediaexpert? Czy 19" będzie dobry na moje gabaryty (177/81 cm)? Z tabeli wynika, że najlepszy byłby 18", a więc pomiędzy 17" a 19". Nie mam możliwości przymierzyć. Ten rower byłby dla mnie uzupełnieniem do szosy, jazda wyłącznie rekreacyjna, dość intensywna, ale bez żadnych startów, ścigania ani karkołomnych zjazdów itd. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Rower od 2 tygodni ujeżdża mój brat, on 182cm, dla niego jest idealny, ja z moimi 178 wolałbym, jakby był minimalnie mniejszy. Rama wydaje się dość spora, ja jeżdżę dość sportowo i mając mniejszą ramę mogę się lepiej kłaść w zakrętach i na technicznych odcinkach. Do normalnej jazdy jest okej. Przy Twoim wzroście będziesz mógł wymienić mostek - fabrycznie jest tam 90mm. Dla porównania w rozmiarze L Rockridera XC 100 jest mostek 80 mm.

Rower spoko, polecam za tą cenę.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...