Skocz do zawartości

Licznik rowerowy z podświetleniem.


Rekomendowane odpowiedzi

Mam tylko jedna Sigme a konkretnie moj syn. Z Alti w nazwie. Dziadostwo. Zeby zresetowac ustawienia ostatniej jazdy trzeba osobno wchodzic w dystans, czas, przewyzszenie itd. Kolega mial model Targa. Dziadostwo. Nigdy nie dzialal jak trzeba, dea razy wylecial z podstawki, raz go przejechal samochod, raz spadl w przepasc w Alpach. Jak dla Sigma nigdy wiecej. Moj 20-letni przewodowy Cateye Astrale na ktorym juz od dawna nie jezdze, bo mam Garmina, zawsze dzialal jak trzeba a reset byl jednym przyciskiem. A jeszcze w Sigmie syna bateria co pare jazd pokazuje low battery. Cateye na jednej baterii chodzil ze 2-3 lata.

Odnośnik do komentarza

Ja też od jakiś 3 miesięcy używam Sigmy model BC1609 - polecany kiedyś przez Łukasza na blogu i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystkie ustawienia ostatniej jazdy resetują się za jednym razem, licznik na podświetlenie i opcję przepięcia do drugiego roweru (nie korzystałem z tego jeszcze). Obsługa jest bardzo intuicyjna. Jako, że licznik mam od niedawna to nie mogę powiedzieć nic więcej o długości działania baterii. 

Odnośnik do komentarza

Ja też od jakiś 3 miesięcy używam Sigmy model BC1609 - polecany kiedyś przez Łukasza na blogu i nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystkie ustawienia ostatniej jazdy resetują się za jednym razem, licznik na podświetlenie i opcję przepięcia do drugiego roweru (nie korzystałem z tego jeszcze). Obsługa jest bardzo intuicyjna. Jako, że licznik mam od niedawna to nie mogę powiedzieć nic więcej o długości działania baterii. 

W Sigmie 16.12 też można zresetować wszystko jednym przyciskiem. Można też każdą sekcję z osobna. Jak masz dwa rowery kup drugi zestaw z czujnikiem i po sprawie. U mnie działa bez problemu.

Odnośnik do komentarza

Mam tylko jedna Sigme a konkretnie moj syn. Z Alti w nazwie. Dziadostwo. Zeby zresetowac ustawienia ostatniej jazdy trzeba osobno wchodzic w dystans, czas, przewyzszenie itd.

 

Hmmm... we wszystkich trzech moich Sigmach jeżeli trzymałeś przycisk krótko, kasowałeś jeden odczyt. Ale jeżeli przytrzymałeś go dłużej, to kasował wszystkie (oczywiście oprócz całkowitego przebiegu i czasu).

 

Jeżeli Twój syn ma model BC 14.12 Alti, to też da się tak zrobić. Przynajmniej w symulatorze Sigmy działa: http://www.sigmasport.com/en/produkte/fahrrad-computer/topline-2012/wired/bc1412alti?submenu=manuals

Odnośnik do komentarza

Tez przymierzam sie na sigme. Tylko dylemat mam. Zakupic chce sigme 1200, tylko sa dwie wersje,nowsza i starsza,przewodowa i vezprzewodowa,o ilr dobrze znalazlam.

LICZNIK ROWEROWY SIGMA BASE BC 1200 -=NOWOŚĆ=- FV (5290740463) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

 

Licznik rowerowy Sigma BC 1200 GLIWICE (6025184320) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

 

 

KTORA WYBRAĆ?

Odnośnik do komentarza

Jedyny problem jaki miałem z licznikami Sigmy to był właśnie problem z Sigma 1200 Plus. To poprzednia wersja ta czarno-szara. Działała mi raptem 2 dni z przerwami. Choć ludzie ten licznik chwalą ja mimo uznanej reklamacji wymieniłem go na 16.12 na kabelku. Tamta Sigma była bezprzewodowa. Mam też Sigmę bezprzewodową 1200 WL  (nowsza czerwono-czarna) i ta śmiga już drugi rok bez problemu. Teraz jak już mam 16.12 to będę używał jednego licznika na 2 rowerach. Śmiało mogę ci polecić 1200 WL te nowszą wersję. Możesz też jeszcze poszperać po necie co i jak. Jeśli chcesz Sigmę na kabelku to nigdy z żadną nie miałem problemu, a już ich kilka przerobiłem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...