Skocz do zawartości

Teresa

Użytkownicy
 • Ilość treści

  71
 • Rejestracja

 • Ostatnio

O Teresa

 • Ranga
  Forumowicz

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Stok
 1. To ja przepraszam, że lubię i jeżdżę tylko z plecakiem.
 2. Szy dobrze mówi. Jak najbliżej brzegu to będzie miejscami naprawdę niemożliwe.
 3. Dużo jeżdżę po terenach wiejskich i powiem, że na kilku kiepskich skrzyżowaniach takowe lustra się pojawiły. Bardzo dobrze. Mi już nie raz pomogły. Niestety nie wszyscy z takiego rozwiązania korzystają...
 4. Mieszkam na parterze i mam trochę miejsca w mieszkaniu to z reguły trzymam rower w pokoju. Zresztą jak często używam to mam ułatwioną sprawę z wynoszeniem go z mieszkania. Ja rower dłużej pauzuje to idzie do piwnicy.
 5. Ja używam kurtek z Nike, Reebok i 4f i powiem, że jestem zadowolona. Z Biedronki też posiadam i może mi nikt nie uwierzy, ale dają radę.
 6. Odświeżę ten temat. Ostatnio wpadł mi w oko taki oto rower: http://unibike.pl/freeway.html Jak myślicie można o coś takiego się pokusić? Łukasz może ty w końcu zrobisz test takiej lub podobnej maszyny? Robisz tyle fajnych testów i różnych ciekawych poradników, a rowera na pasek jakoś nie widać. Nikt z forumowiczów też nie na ten temat nie wspomina.
 7. Mogę od siebie dodać, że figi też się sprawdzają. Osobiście nic gazowanego nie polecam na rower.
 8. Niestety przeczytałam ze zrozumieniem. Może źle się wyraziłam, kolega słusznie zauważył, że w pewnym momencie słuchania człowiek potrafi zatracić się w muzyce. Niestety też wolę myśleć za siebie i za innych, bo nie ufam innym do końca. Z ciągłym skupianiem się też nie mam problemu i głowa mnie od tego jakoś nie boli. Widać też jestem inna... Niech każdy robi co chce, ale niech to robi z rozsądkiem i w pełni świadomie.
 9. Też od zawsze używam liczników marki Sigma i nigdy nie miałam problemy żeby mi jakiś wypadł, czy wyskoczył.
 10. Właśnie chodzi o bezmyślne słuchanie muzyki. Słuchasz i skupiasz się na muzyce. Nie ważne czego słuchasz. Jeszcze jedno- nie warto się skupiać... Niech inni użytkownicy myślą i skupiają się za ciebie...
 11. Większość opisanych przez was przypadków miałam okazje doświadczyć na własnej skórze.
 12. Też słuchawkom mówię nie. Muzyka jednak na jakich słuchawkach by nie była rozprasza i odwraca uwagę od tego co się dzieje na drodze.
 13. Piękne tereny. Warto odwiedzić i pooglądać.
 14. Dobry pomysł z tym wpisem na blogu. Popieram jak najbardziej. Jak to mówią: "jestem za, a nawet przeciw".
×
×
 • Utwórz nowe...