Skocz do zawartości

Teresa

Użytkownicy
  • Postów

    71
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Profile Information

  • Płeć
    Kobieta
  • Stok

Osiągnięcia Teresa

Forumowicz

Forumowicz (2/4)

  1. To ja przepraszam, że lubię i jeżdżę tylko z plecakiem.
  2. Teresa

    Rowerowe Łódzkie

    Szy dobrze mówi. Jak najbliżej brzegu to będzie miejscami naprawdę niemożliwe.
  3. Dużo jeżdżę po terenach wiejskich i powiem, że na kilku kiepskich skrzyżowaniach takowe lustra się pojawiły. Bardzo dobrze. Mi już nie raz pomogły. Niestety nie wszyscy z takiego rozwiązania korzystają...
  4. Mieszkam na parterze i mam trochę miejsca w mieszkaniu to z reguły trzymam rower w pokoju. Zresztą jak często używam to mam ułatwioną sprawę z wynoszeniem go z mieszkania. Ja rower dłużej pauzuje to idzie do piwnicy.
  5. Ja używam kurtek z Nike, Reebok i 4f i powiem, że jestem zadowolona. Z Biedronki też posiadam i może mi nikt nie uwierzy, ale dają radę.
  6. Odświeżę ten temat. Ostatnio wpadł mi w oko taki oto rower: http://unibike.pl/freeway.html Jak myślicie można o coś takiego się pokusić? Łukasz może ty w końcu zrobisz test takiej lub podobnej maszyny? Robisz tyle fajnych testów i różnych ciekawych poradników, a rowera na pasek jakoś nie widać. Nikt z forumowiczów też nie na ten temat nie wspomina.
  7. I byle o przodu :)
  8. Mogę od siebie dodać, że figi też się sprawdzają. Osobiście nic gazowanego nie polecam na rower.
  9. Niestety przeczytałam ze zrozumieniem. Może źle się wyraziłam, kolega słusznie zauważył, że w pewnym momencie słuchania człowiek potrafi zatracić się w muzyce. Niestety też wolę myśleć za siebie i za innych, bo nie ufam innym do końca. Z ciągłym skupianiem się też nie mam problemu i głowa mnie od tego jakoś nie boli. Widać też jestem inna... Niech każdy robi co chce, ale niech to robi z rozsądkiem i w pełni świadomie.
  10. Też od zawsze używam liczników marki Sigma i nigdy nie miałam problemy żeby mi jakiś wypadł, czy wyskoczył.
  11. Właśnie chodzi o bezmyślne słuchanie muzyki. Słuchasz i skupiasz się na muzyce. Nie ważne czego słuchasz. Jeszcze jedno- nie warto się skupiać... Niech inni użytkownicy myślą i skupiają się za ciebie...
  12. Większość opisanych przez was przypadków miałam okazje doświadczyć na własnej skórze.
  13. Też słuchawkom mówię nie. Muzyka jednak na jakich słuchawkach by nie była rozprasza i odwraca uwagę od tego co się dzieje na drodze.
  14. Teresa

    Rowerowe Łódzkie

    Piękne tereny. Warto odwiedzić i pooglądać.
  15. Dobry pomysł z tym wpisem na blogu. Popieram jak najbardziej. Jak to mówią: "jestem za, a nawet przeciw".
×
×
  • Dodaj nową pozycję...