Skocz do zawartości

Licznik rowerowy z podświetleniem.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jeśli chcesz coś porządnego, co nie przestanie działać po pierwszym, lepszym deszczu, to może licznik Sigma:

http://www.ceneo.pl/Sport_i_rekreacja;szukaj-sigma+bc+16+12;0192.htm#crid=39970&pid=7269

 

Ja mam ten model w wersji bezprzewodowej, ale poza tym niczym się nie różnią. I licznik jest świetny.

 

Tylko od razu zaznaczę. Podświetlanie włącza się tylko na kilka sekund po przyciśnięciu przycisku. Gdyby stale się paliło, bardzo szybko zjadłoby bateryjkę.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Cześć, jeśli chcesz coś porządnego, co nie przestanie działać po pierwszym, lepszym deszczu, to może licznik Sigma:

http://www.ceneo.pl/Sport_i_rekreacja;szukaj-sigma+bc+16+12;0192.htm#crid=39970&pid=7269

 

Ja mam ten model w wersji bezprzewodowej, ale poza tym niczym się nie różnią. I licznik jest świetny.

 

Tylko od razu zaznaczę. Podświetlanie włącza się tylko na kilka sekund po przyciśnięciu przycisku. Gdyby stale się paliło, bardzo szybko zjadłoby bateryjkę.

Hej, też mam ten model bezprzewodowy i mam z nim bardzo niewielki problem, jak naciskam przyciski dolne to licznik lubi stracić połączenie z "podstawką", jak przycisnę z góry to połączenie wraca. Mam go już z 3 lata i za każdym razem kiedy schodzę z roweru w miejscu publicznym to go ściągam, wychodzi na to że tak jakby sie wyrobił i zrobiły sie niewielkie luzy, znacie jakiś sposób na pozbycie sie tego niewielkiego problemu?

 

Poza tym podświetlenie nieźle sie sprawdza ;)  

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Teoretycznie można używać go na dwóch rowerach,ale z doświadczenia wiem,że najlepiej jeżeli każdy ma swój osobny licznik,bez ciągłego zdejmowania i zakładania go ponownie. Jaki budżet ogólnie możesz na to przeznaczyć?

Jak możesz to rozwiń swoją wypowiedź czemu lepiej żeby każdy rower miał osobny licznik. Padła moja Sigma 1200 Plus i jako, że była na gwarancji, którą uznali to mam zamiar przesiąść się na Sigme 16.12 na kabelku. Kupić drugą podstawkę i jazda. Używał ktoś z was tego licznika na 2 rowerach? Dużo ludzi chwali sobie ten licznik i to jest kuszące. Opcją dla 16.12 jest 1200 WL. Niestety nie posiada podświetlenia, które czasem by się przydało.

Odnośnik do komentarza

Stało się. Mam Sigmę 16.12. Na kabelku. Licznik śmiga na 2 rowerach. Wszystko płynnie działa. Trzeba tylko przyzwyczaić się do obsługi. Bez problemu rozpoznaje 2 maszynę. Licznik w obie podstawki ciężko się wpina. Pewnie przez dłuższy czas nie będzie problemu żeby przypadkowo się wypiął. Zresztą mam inną Sigmę i póki co po kilku latach nie mam problemu z luzami w podstawce. Podświetlenie szału nie robi, ale daje radę. Pierwsze wrażenia pozytywne. Czas zweryfikuje wszystko.

Odnośnik do komentarza

Stało się. Mam Sigmę 16.12. Na kabelku. Licznik śmiga na 2 rowerach. Wszystko płynnie działa. Trzeba tylko przyzwyczaić się do obsługi. Bez problemu rozpoznaje 2 maszynę. Licznik w obie podstawki ciężko się wpina. Pewnie przez dłuższy czas nie będzie problemu żeby przypadkowo się wypiął. Zresztą mam inną Sigmę i póki co po kilku latach nie mam problemu z luzami w podstawce. Podświetlenie szału nie robi, ale daje radę. Pierwsze wrażenia pozytywne. Czas zweryfikuje wszystko.

Zwięzła i sensowna recenzja. Chyba też się skuszę na ten licznik. Moja stara Sigma ma już prawie 6 lat i też nie mam problemów z luzem. Niestety zawiechy się zdarzają.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...