Skocz do zawartości

Spodenki z decathlonu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem spodenki rowerowe z wkładką z serii 500,rozmiar L i XL,Jak siedzę na rowerze,to wkładka nie dochodzi do końca siodełka,koniec tyłka leży bezpośrednio na siodle i to na obydwu rozmiarach, czy tak ma być, to moje pierwsze spodenki, czy porostu mam taką budowę nieforemną:)

Czy można jakoś to przeszyc do góry, czy zmieniać coś w ustawieniu siodla

Odnośnik do komentarza

Spodenki z szelkami czy bez? Moje na szelkach leżą dobrze, są na jakieś 2-3cm poza końcem siodła. Pytanie jakiego siodła używasz, smukłe sportowe czy turystyczne szerokie (jak w jubilatach, Wigry etc). Ja wypróbowałem swoje kupione z chin (pewnie wkładka tej samej jakości jaka tych niedrogich z Decathlonu), i jestem z nich nawet zadowolony , na szutrach ładnie wybierają nierówności. Możesz też wrzuci fotkę jak w nich wyglądasz może być bez twarzy ;-).

 

Wysłane z mojego TA-1024 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Też miałem podobne odczucia ze spodenkami z Decathlona z wkładką 900 (bez szelek), niestety ale można powiedzieć, że bliżej wkładce było do pępka niż do tyłka =). 

Ale na pewno osobiście mogę pochwalić te spodenki z wkładką 500, chociaż nie do końca są do spodenki bo to raczej bokserki, które są jako "pierwsza warstwa", mają na tyle dużą wkładkę, że pokrywa całą newralgiczną strefę. A i nie są jakieś nie komfortowe, spokojnie można robić po 100km i nic się nie będzie czuć. Na pewno też dużo robi siodełko i pozycja na rowerze, ale to już inny temat. 

Mam teraz też inne spodenki z szelkami (nie z deca), ale te bez szelek są na tyle fajne i na tyle się sprawdzają, że nie mam jakieś panicznej obsesji na punkcie tego, że szelki muszą być. Ma być wygodnie :). A jak Ci się siku zachce na dalszej trasie, to nie będziesz się musiał w lesie rozbierać do naga  ^_^ .

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Miałem już jakieś 6 sztuk różnych rodzajów tych spodenek. Jakieś 5 z szelkami, jedne bez. Wszystkie z niebieską, żelową wkładką. Więc od serii 700 w górę. Wszystkie są bardzo wygodne i nic im nie brakuje. Polecam. W tej cenie trudno dostać lepsze.

Superwygodne mam Specialized RBX i Quest. Specowe kosztują od 350 w górę. Quest nie wiem, bo to najwyższy model ale mieliśmy jakąś cenę specjalną dla naszej grupy.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...