Skocz do zawartości

Grawitacyjny

Użytkownicy
 • Ilość treści

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Wszystko napisane przez Grawitacyjny

 1. Dokładnie, już lepiej dołożyć trochę pieniędzy i zainwestować - w moim zdaniem - lepszego Tribana 500.
 2. Nie tylko w marketach typu Decathlon można znaleźć właśnie takie rzeczy, warto też patrzyć na promocje i nowe oferty w dobrych sklepach internetowych gdzie teraz znajdziemy promocje i ciekawe rabaty.
 3. Definicja "taniości" jest zapewne mocno względna :P dla jednego tanio to 500zł, a dla drugiego to 50zł. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Na dobrej oraz wygodnej odzieży rowerowej naprawdę nie ma co oszczędzać.
 4. Warto w poszukiwaniu okularów na rower popatrzyć też na przykład na aukcje internetowe, ja swego czasu znalazłem bardzo porządne.
 5. U mnie bardzo fajnie podczas jazdy rowerem sprawdzają się najzwyklejsze słuchawki na bluetooth, ale oczywiście to też indywidualna kwestia tego jaką jakość i brzmienie dźwięku chcesz osiągnąć.
 6. W przypadku wyborów spodenek, moim zdaniem, dużo zależy od tego jak bardzo profesjonalnie zajmujemy się rowerami. Jeżeli ktoś zaczyna, to myślę, że zwykłe nawet powinny wystarczyć i chodzi mi głównie o jazdę rekreacyjną, droższe spodenki to niezbędna i wygodna sprawa , ale jeżeli ktoś faktycznie dużo jeździ.
 7. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej byłoby w tym przypadku inwestować w droższy i zarazem nowy, za kwotę 75 zł dostaniesz kota w worku i nikt nie da Ci gwarancji na to, że będzie działał poprawne, musisz się po prostu z tym liczyć.
 8. Podanie przeznaczenia w przypadku kupna roweru to podstawa. Niektóre rowery są przeznaczone stricte do jazdy szosowej a inne do miejskiej. Ciężko doradzić cokolwiek nie wiedząc jak chcesz go używać, czekamy na dodatkowe informacje i na pewno doradzimy akurat to nasza specjalizacja.
 9. Moim zdaniem źle wybrałeś, trzeba było więcej rozeznania przed wyborem, mogłeś za podobną lub nieco wyższą cenę kupić coś o zdecydowanie lepszej jakości.
 10. Również skłaniałbym się ku Cube Attention, ewentualnie Cube Analog - miałem okazję pojeździć dłuższą chwilę na obu i naprawdę się sprawdzają zarówno pod kątem wygodny jak i samego osprzętu, popraw też linki bo żaden nie działa.
 11. Dokładnie, ciężko coś doradzić jeżeli nie podasz, tego, czego dokładnie oczekujesz od roweru plus sam budżet, do tej kwoty musimy się umówić że jednak nie uda się znaleźć raczej niczego sensownego.
 12. Może Rockrider 560? Mam ten model i sprawdza się fantastycznie, ale jeżeli poprzedni rower u Ciebie dobrze się sprawował, to może warto kupić go ponownie?
 13. Jeżeli chodzi o dłuższe trasy, to zobacz w sklepach internetowych, akurat my zajmujemy się sprzedażą takich rowerach więc możesz zajrzeć do nas.
 14. Moim zdaniem za mało zdjęć aby pomóc i doradzić, zresztą generalnie jestem przeciwnikiem kupna rowerów używanych i może lepiej dołożyć i zdecydować sie na nowy ze sklepu i mieć gwarancję serwisową producenta?
 15. Dokładnie ciężko kupić coś w tak niskich cenach. Może numer 2 jest jakoś bardziej sensowny z racji osprzętu, natomiast co do ostatniej propozycji- jak nie masz daleko to warto podjechać i obejrzeć.
×
×
 • Utwórz nowe...