Skocz do zawartości

Nowa szosa, zaczynam poszukiwania :)


Rekomendowane odpowiedzi

Hoho, ostatnia prosta w tym temacie :D

 

Krzysiek, z dwoma szosami na pewno nie zostaniesz - masz przecież chętnego za 600zł Tak więc co najwyżej pojawia się pytanie, gdzie leży granica Twojej desperacji, by jakąś kasę odzyskać ;)

To w cale nie jest śmieszne, tym sposobem już jutro będę miał cztery rowery

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Komu to mówisz - u mnie w domu stoi obecnie pięć i jeden w piwnicy. Z tego trzech usiłuję się pozbyć, a najchętniej to czterech, jakby istniała realna możliwość :p Więc nawet na dwie osoby - wziąwszy dodatkowo pod uwagę, że żadna nie ma nawet ambicji zostać kolarzem-amatorem - jest to zdecydowanie za dużo.

A pomyśleć, że kiedy dwa tygodnie temu żegnałam Spartacusa, w swojej bezbrzeżnej naiwności cieszyłam się, że wreszcie odzyskam trochę przestrzeni :D

Odnośnik do komentarza

Komu to mówisz - u mnie w domu stoi obecnie pięć i jeden w piwnicy. Z tego trzech usiłuję się pozbyć, a najchętniej to czterech, jakby istniała realna możliwość Więc nawet na dwie osoby - wziąwszy dodatkowo pod uwagę, że żadna nie ma nawet ambicji zostać kolarzem-amatorem - jest to zdecydowanie za dużo.

A pomyśleć, że kiedy dwa tygodnie temu żegnałam Spartacusa, w swojej bezbrzeżnej naiwności cieszyłam się, że wreszcie odzyskam trochę przestrzeni :D

To może razem otworzymy jakiś komis rowerowy?

 

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...