Skocz do zawartości

cross do 2000 pln


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Rozglądam się za rowerkiem crossowym do 2000 pln/

 

Mam 181 cm i ok 85 kg wagi.

 

W tym tygodniu miałem okazję odwiedzić dwa salony z rowerami w najbliższym mieście(Białystok)

Do tej kwoty spodobał mi się dokładnie ten rower na ramie 19"

 

Unibike Crossfire

 

Budżet ponad stan ale myślę że bez tarczy z przodu udało by się coś zmieścić w budżecie.

 

Trasa którą będę jeździć to 20% bruk,asfalt 70% reszta to żwirówka.

 

Jak się mają kands i lazaro do tego modelu unibike?

 

Pozdrawiam Dawid.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.01.2018 o 14:56, ZeP1stasz napisał:

Witam

 

Rozglądam się za rowerkiem crossowym do 2000 pln/

 

Mam 181 cm i ok 85 kg wagi.

 

W tym tygodniu miałem okazję odwiedzić dwa salony z rowerami w najbliższym mieście(Białystok)

Do tej kwoty spodobał mi się dokładnie ten rower na ramie 19"

 

 

Budżet ponad stan ale myślę że bez tarczy z przodu udało by się coś zmieścić w budżecie.

 

Trasa którą będę jeździć to 20% bruk,asfalt 70% reszta to żwirówka.

 

Jak się mają kands i lazaro do tego modelu unibike?

 

Pozdrawiam Dawid.

Ja wybrałbym  Unibike'a i to zdecydowanie. No i dołożył te 150 zł lub poszukał sklepu który obniży cenę do 2000 ?

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.01.2018 o 20:32, Fandango napisał:

Ja wybrałbym  Unibike'a i to zdecydowanie. No i dołożył te 150 zł lub poszukał sklepu który obniży cenę do 2000 ?

O negocjacji zapomnij.Ta cena i nic.Jak wspomnisz o tym,że w necie są tańsze modele o tych samych podzespołach to zaraz że tamte chińskie albo źle złożone.

 

Jak się do kands, lazaro ma spartacus?

 

Spartacus Cross 40

Odnośnik do komentarza

No wszystko fajnie, ale czy ktoś zauważył, że ten rower nie jest na tarczach? To nie dziwota, że tańszy.

 

Tu jest właściwy, tyle że rozmiar S lub L, a M-ki brak. Nie wiem, jaka cena bez logowania, bo ja mam promocję i wyświetla mi 1812zł, a z kuponem zeszłabym jeszcze do 1721zł. Za to właśnie uwielbiam Dobre Rowery. Szkoda tylko, że ofertę mają średnią, jeśli chodzi o interesujące mnie części, akcesoria itp.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie szkoda, bo mają w lepszej cenie niż te, co podawaliście wyżej. Chociaż koszt dostawy przeoczyłam, w obliczu czego już przestaje mi się to wydawać taką atrakcyjną ofertą ? Sądziłam, że oni zawsze mają darmową powyżej jakieś kwoty, dlatego nawet nie sprawdzałam.

 

Dla 181cm rama S jest według mnie za mała, tak samo L, bo jesteś niemal idealnie dopasowany do M. Innego rozmiaru bez mierzenia na żywo nie odważyłabym się brać. Rama męska i żeńska mają pewne różnice, można je sobie zobaczyć: http://www.unibike.pl/crossfirelds.html oraz http://www.unibike.pl/crossfiregts.html

Odnośnik do komentarza

Kands kupiony.Dziś przyszedł,niestety nie miałem jak odebrać osobiście.

Przez to gdy go skręcałem zauważyłem pęknięcie na plastikowej szybce wskaźników przerzutek z lewej strony(nie wiem czy to moja wina czy kuriera)

Jutro wrzucę zdjęcie bo nie mam dziś czasu(nie miałem nawet okazji się przejechać,jedynie 10 metrów żeby dopompować koła)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...