Skocz do zawartości

Pierwsza szosa


Rekomendowane odpowiedzi

Bierzesz zdjęcie z neta, robisz "kopiuj adres obrazu", wybiersz ikonę "Grafika" wklejasz url i już. Ale nie wiem czy picassę obsługuje. Niektórych serwisów chyba nie. Zaraz sprawdże czy można wkleić z Google Drive.

 

Na pewno możesz dodac zdjęcie do swojego albumu na FB i je tu zailnkować

 

Edit: Google Drive nie obsługuje. Musi być chyba grafika zakończona na *.jpg, gif lub png

Odnośnik do komentarza

póki co zostaje. na wypadek wycieczek ze znajomymi, czy gdzieś na bezdroża, czy na miasto. Zobaczę jak będzie to wychodziło, jak nie będę go używał to się pożegnamy, acz póki co z żalem bo bardzo go lubię. A ostatnio trafiłem na fb na grupę przełajowców, ujeżdżają warszawskie forty, chcę się wybrać orkanem trochę się powygłupiać.

 

Ta na czterech kółkach jest mega zwrotna, ale dużo cięższa, no i nie wiem jak w środku wygodnie:P

Odnośnik do komentarza

My też się chyba do tych przełajowców podłączymy. Robią treningi na fortach i na WAT. Może pożyczę z klubu jakąś przełajówkę dla młodego a przy okazji i ja spróbuję. Bo na przełajówce nigdy nie jeździłem. Cross jest dobry do jazd sakwowych, jakiś wycieczek trekkingowych czy po mieście, włożenia go do pociągu, lekki teren chociaż od biedy da i radę po lesie po korzeniach. Ale wygodnie nie bedzie. Aczkolwiek ja to wszystko teraz opylam na mtb.

Odnośnik do komentarza

ja również się z Wami zgadzam, ale za cholerę nie kupię teraz MTB, a nie chcę zostać z samą szosą póki co:) Ale jest to opcja na przyszłość.

 

Wiadomo że wygodniej na MTB, ale jakoś daje radę pobrykać, trochę większe łuki trzeba zakładać i na grząskie uważać, o czym czasami zapominam:P

 

Ta sama co Jacek mi wyszukał ;) Cieszę się, że mnie namówił, aczkolwiek zbytnio nie miałem sumienia się opierać;P

 

Ostatecznie zapłaciłem 4100, nie chciał się gość bardziej ugiąć, a i sprzęt, jak mi laikowi się wydaje, prawie nie draśnięty używaniem. Będzie okazja to Jacek oceni i potwierdzi bądź nie.

Odnośnik do komentarza

hehe no kupiłbym nawet za 3300:)

 

2015 tak jak pisałem prawie nie ma śladów używania.

 

tarcze w lepszym stanie niż w moim orkanie po 600km.

 

Widzę podobne tarmacki za 4990 - 5300 w tym roczniku i pewnie w podobnym stanie. Ten jeszcze w sierpniu też był za 4999. Ale nikomu się nie chciało pod Białystok podjechać, a w ciemno nikt nie kupi. Ja miałem ten komfort, że gość akurat jechał w trasę i przejeżdżał przez Warszawę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...