Skocz do zawartości
Bambosz

Co jest nie tak z tymi sklepami internetowymi?

Polecane posty

Zapraszam do obejrzenia jednego z odcinków Rowerowych Porad na YouTube. Będzie mi bardzo miło, jeżeli zasubskrybujesz mój kanał :)

Mój pozytyw to: dystrybutor Topeak

BIKEMAN
ul. Samolotowa 4
03-984 Warszawa

i Pan Tomasz Gołębiewski

Mam ja sobie pompkę JoeBlow

Pompka została rozpirz.. (nie - nie ja to uczyniłem) - ukręcono w niej trzpień pomiędzy zespołem cylinder tłoczysko a przewodem elastycznym

Taka sobie długa rurka na dole w poziomie

Wiec wziąłem się za neta i za poszukiwanie czy takowa część do nabycia jest - i co? - nie w Polsce nie.

Topeak pisze na swojej stronie że jest to cześć zamienna - podaje nawet nr referencyjny i wszystkie detale.

https://www.topeak.com/global/en/products/pump-replacement-kit/732-swivel-hose-connector 

Ale w Polsce nie ma - kupić u TOPEAK'a też się nie da.

To uderzyłem do dystrybutora z jego listy - BIKEMAN'a

Podałem link, opis części - poprosili o zdjęcie elementu.

I niestety info że przepraszają ale takiego elementu nigdy nie zamawiali, jednak dali mi światełko nadziei

Po wysłanym zdjęciu - info że sprawdzą czy z demontażu naprawianych pompek im takie cudo nie zostało i zostało.

Krótka korespondencja, adres wysyłkowy podany i na pytanie o koszta (chociaż przesyłki) dostałem info, że to gratis wysyłka też i nawet informację o wysłaniu elementu.

Tak więc polecam BIKEMAN'a i TOPEAK'a

No to ja mam jakieś 49-50cm... Na grubego to mi nie wyglądasz. No chyba, że brzuch wciągałeś na zdjęciu :D

Brzuch się zawsze wciąga na zdjęciu. 12kg do zgubienia :)

Uwaga na sklep Karbonowy.pl. Zamówiłem i zapłaciłem za towar ponad dwa tygodnie temu. Do tej pory ani towaru, ani zwrotu pieniędzy, ani kontaktu telefonicznego, ani odpowiedzi na maila. Radzę unikać, albo spróbować się skontaktować z nimi przed zakupem. Moja sprawa trafiła na Policję.