Skocz do zawartości

Twój wymarzony rower


Rekomendowane odpowiedzi

A na co czekasz?

 

 

Gazelle Van Stael, parę wpisów wcześniej podałem linka do modelu. W sobotę dostałem informację, że rower ponoć już jest gotowy i w przyszłym tygodniu powinienem już go mieć. :-)

 

Jest duży problem z dostępnością tego modelu. Żałuję, że nie złożyłem zamówienia ciut wcześniej, kiedy stany magazynowe nie świeciły pustkami, a i kurs Euro był korzystniejszy.

Odnośnik do komentarza

Gratuluję spełnienia marzeń i życzę przede wszystkim bezpiecznej jazdy. I pamiętaj żeby zawsze mieć dobrze umocowane kapsle po obu stronach kierownicy albo jakąś zbroję na zjazdy. Właśnie miałem do czynienia z chłopcem który stracił śledzionę podczas treningu XC na zjeździe. Nie skontrolował dużego spadku, uciekło mu przednie koło i nabił się brzuchem na kierownicę przebijając śledzionę. Cudem uszedł z życiem. Podobno główną przyczyną dla której kierownica mogła spenetrować jamę brzuszną był brak kapsla. Człowiek nie zdaje sobie sprawy z pewnych zagrożeń dopóki nie ma z nimi do czynienia osobiście. Ja jednak instynktownie zawsze wolałem bardziej podjazdy niż zjazdy. Podobnie jak biegówki zamiast zjazdówek.

Odnośnik do komentarza

Gazelle Van Stael, parę wpisów wcześniej podałem linka do modelu. W sobotę dostałem informację, że rower ponoć już jest gotowy i w przyszłym tygodniu powinienem już go mieć. :-)

 

Jest duży problem z dostępnością tego modelu. Żałuję, że nie złożyłem zamówienia ciut wcześniej, kiedy stany magazynowe nie świeciły pustkami, a i kurs Euro był korzystniejszy.

 

Rower dostałem. Jak to opisać... zapomniałem jaki jest komfort jazdy na stalowej ramie. Drugi mój rower ma solidne jakościowo siodełko i amortyzator powietrzny, a nie jest w stanie zapewnić tego uczucia płynięcia po  kostce, z której robi się często DDRy.

 

Musiałem się uzewnętrznić, bo mnie energia rozpiera po pierwszej jeździe. :D

 

Teraz pozostał mi miejski elektryk, a do spełnienia marzeń dłuuuga droga. I dobrze, nie można mieć wszystkiego od razu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...