Skocz do zawartości

Majówka Odra - Nysa od Liberca do Frankfurtu 3-5 Maja


Rekomendowane odpowiedzi

Udało mi się narzeczoną namówić na 100km/ dzień turystycznie dzięki temu, że trasa mega płaska.

Górka zacna, ale w tym gronie raczej odpada 😄  mam tam taki problem, że obok jest świeradów i szklarska. Są tam świetne trasy mtb, single flow i bardziej dzikie single enduro - stąd wybór to zwykle mtb HT. Jak kiedyś będę jechał w góry w mniejszym gronie, rozważę jeszcze wrzucenie szosy na bagażnik i wtedy pozdobywam okoliczne górki. 
 

Odnośnik do komentarza
W dniu 10.04.2024 o 12:51, jajacek napisał(a):

Fajnie. Okolice Liberca bardzo ładne. Byłem tam na basenach. Mają tam górkę na która bym kiedyś chętnie podjechał. Jested.
https://climbfinder.com/pl/podjazdy/jested-liberec#:~:text=Ještěd z Liberec to podjazd,978 metrów nad poziomem morza.

Byłem na Jestedzie, ale akurat zjeżdżałem w stronę Liberca. Jest ok, ale jakoś wielkiego wrażenia na mnie nie zrobiła ta góra bo nie ma tam wiele do zobaczenia z perspektywy szosy. Na szczycie dalej jesteś w lesie i trzeba zejść z roweru by zobaczyć jakieś widoki.

Zapamiętałem najbardziej sam zjazd, już w Libercu. Częścią segmentu jest odcinek trasy współdzielony z tramwajami. Skakanie pomiędzy torami podczas szybkiego zjazdu - to dostarczyło dużo wrażeń.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...