Skocz do zawartości

Mój Giant z 2002 r. :)


Rekomendowane odpowiedzi

To mój góral kupiony, gdy bylem w gimnazjum, następca roweru komunijnego :) Ma V-brake i napęd 3x7. Rama jest chyba stalowa. Amor jakiś stary Suntour.

Co o nim sądzicie? Zastanawiam się, czy go zostawić jako rower którego nie strach zostawić na dłużej pod sklepem. Alternatywnie go sprzedam. Ile może być warty?

20240220_184050.jpg

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, sl66 napisał(a):

To mój góral kupiony, gdy bylem w gimnazjum, następca roweru komunijnego 🙂 Ma V-brake i napęd 3x7. Rama jest chyba stalowa. Amor jakiś stary Suntour.

Co o nim sądzicie? Zastanawiam się, czy go zostawić jako rower którego nie strach zostawić na dłużej pod sklepem. Alternatywnie go sprzedam. Ile może być warty?

20240220_184050.jpg

Wywal atrapę uginacza, wsadź ładny błękitny sztywny widelec, załóż opony slicki ii masz fajny rower po bułki i do pracy. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jak się go jeszcze nie pozbyłeś, a rama jest w dobrym stanie i masz gdzie go trzymać to raczej bym go sobie zostawił.

Sam mam Gianta z podobnych lat jak Twój, ale bez amora, stalowa rama. Miałem go sprzedać za 400 zł, ale stwierdziłem, że to już zabytek i stoi sobie w piwnicy. Kiedyś zapewne powymieniam w nim trochę części, na nie zużyte i będzie służył na dojazdy na nie duże odległości.

Odnośnik do komentarza

Jeszcze go mam, było zainteresowanie na olx, ale na razie wstrzymałem sprzedaż. Faktycznie, dobrze się nim jeździ po mieście (wyprostowana pozycja, wieksza opona i amor w porównaniu do mojego gravela), nie wykluczam ze go sobie zostawię jako rower którego nie szkoda zostawić przypiętego na ulicy pod salką treningową albo podjechać nim zimą  na szybkie zakupy. Waham się  i na razie nie zdecydowałem co z nim dalej zrobić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...