Skocz do zawartości

Szosa do trenażera (na stałe) do 2000


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, to mój pierwszy post tutaj więc chciałem się przywitać. Przeszukałem forum ale nie znalazłem podobnego wątku. Sprawa wygląda następująco. 
 

Obecnie w trenażerze mam gravel esker 5.0. Kupiłem go 3 miesiące temu. W sezonie będę na nim jeździł na zewnątrz ale jednocześnie w kiepską pogodę nie chce rezygnować ze Zwita. Jak polecacie podejść do tematu i kupić coś co będzie na stałe. Może być używka. Rozumiem, że na wagę oraz hamulce nie ma co patrzeć 🙂 preferowany napęd to 2/11 bo mam już taką kasetę. Myślałem o czymś retro ale jednak chce klamko-manetki. Może nawet ktoś ma coś na sprzedaż? Mój wzrost 178 rama M.

Będę wdzięczny za wszelkie rady

Odnośnik do komentarza

Cokolwiek co ma ramę, klamki na 11x i siodełko :) Aczkolwiek co to ma znaczenie czy masz na trenażerze kasetę 11x czy 9 lub 10x? Potrzebujesz jakąkolwiek szosę czy przełaja z korbą i prawą klamką. 

Kolega sprzedaje używane szosy ale za 2k to chyba nic nie ma a jakichś badziewi nie sprzedaje. A może kupić po prostu jednak tanią szosę na 11x i mieć ją na trenażer i jako alternatywę na lato? Za 3k kupisz już alu na 105. Spójrz np. na Centurion na OLX.

Spytam kolegę co ma na ten wzrost. Może też być rama L, 56 jak przełajówka czy szosa. Ja jeżdżę na starej przełajówce L56, przerobionej na gravela mając 175 wzrostu. Zależy jaka geometria. Dwie szosy mam M, 54.

Odnośnik do komentarza

Mieli już, tu jest wszytko jak fabryka dała, tylko siodełko podmieniłem. Patrząc na opony, napęd i ramę to ten rower 500km nie przejechał. W moim Wahoo strzeliły łożyska miesiąc temu, uznano mi gwarancję i czekam na nowy egzemplarz. Problem jest taki, że nie mają na magazynie i może jakoś w lutym będą Kazali jeździć na takim jak się da i czekać na kontakt...

3725565974df3a9a42eaae9b0b66bba0.jpg7ee93c7605846e0fcd8715264d14501e.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...