Skocz do zawartości

Rower miasto/las


Rekomendowane odpowiedzi

Ten Trek jest na wolnobiegu więc sobie odpuść. Jak mocno chcesz rekreacyjne mtb to szukaj czegoś co ma kasetę. Poza tym przerzutki Tourney, lepiej już szukać czegoś z jakimś Altusem, Acerą czy Alivio. Chociaż w swoim commuterze mam Tourneya i działa. Ja osobiście generalnie nie jestem fanem użytkowania mtb w mieście chociaż tu na forum jest wielu zwolenników. Może jakiś tzw. rekreacyjny mtb, z rekreacyjną pozycją? Na pewno ten mtb z linku z wolnobiegiem nie jest wart zainteresowania, już lepszy ten cross

Odnośnik do komentarza

Przyznaję się. Jestem zwolennikiem MTB do miasta. Przecież poza centrum, to w zasadzie ścieżki "terenowe". Szutry, kamienie, zdemolowane chodniki, korzenie w lesie, piach. Rekomenduję: rockrider explore 540. Jest w Decathlonie wersja damska (rama taka sama jak męska) za chyba 3800 zł. Plusy tego roweru: sztywne osie, inserty na bagażnik, ładny kolor (wersja damska), dosyć lekki ok. 13 kg, dwa miejsca na bidon (lub mocowanie zapięcia, chowanej linki), blokada amortyzacji, 29". Hamulce dotrą się po kilkuset km i będą ok do celów turystycznych. Rower sprzedają z lampkami, które na miasto mogą być. Opony, chociaż szerokie, są względnie ciche. MTB, a możesz zapakować sakwy i mieć "turystyczny". Pozycja rowerzystki jest niczym w trekkingu (po ustawieniu mostka na plus). Cena do jakości wydaje się bardzo dobra. Lepiej dopłacić to Twoich wstępnych propozycji, raty zero procent, itp. i kupić "fajny rower" dla kobiety. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...