Skocz do zawartości

Możecie polecić kask szosowy ze słabszą wentylacją na zimę.


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Powiem wam, że jednak guma na kasku to nie taka dobra sprawa. Lubi się ściągać pod wpływem zmian temperatur, a podczas szybkiego nasuwnia przed jazdą potrafi się jej kawałek urwać. Z powodu po części tych problemów zakupiłem na szosę jednak kask z małą ilością otworów wentylacyjnych Limar 007. Kask wstępnie leży bardzo dobrze. Można powiedzieć, że to mały aero z małymi otworami wentylacyjnymi. Kosztuje między 600-950zł a teraz jeszcze kilka sztuk tego kasku jest na allegro w cenie 300zł. Dam sprawozdanie z jazdy z nim, ale wstępnie jest świetny dużo mniejszy wielkościowo niż mój aktualny. W MTB pozostanę z gumą na kasku bo taniej. 4470.1.jpg.41a051a5ac3aca5b3221ce0f8126ad2e.jpg    

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem używany Spec Evade II, szosowy aero. Używam zimą i mimo łysego łaba jest ok. Latem jak kilak watów brakuje, tez się przydaje :) No i jest super jakości. Dopasowanie głębość, szerokośc, zapięcie magentyczne, MIPS jak komuś do szczęścia potrzebny. Na wyprzedaży w Specu nówki były po ok. 700 na Black Friday czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...