Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, ozzmozz napisał(a):

W tytułowym Centurionie, długość około 520mm górnej rury efektywnie, występuje w rozmiarze 49. Takie info od sprzedawcy. Czyli, jeśli bym się zdecydował nie niego, powinienem zamówić rozmiar 49 a nie 52, tak?

Tak. To jest dobra podpowiedź jaki rozmiar w endurance.
3 Fundamentals of Correct Bike Size - Specialized Roubaix – Livelo Bike Rental
 

Odnośnik do komentarza

Przepraszam za post pod postem, ale nie da się już edytować poprzedniego.

Co do rowerów zaproponowanych wyżej - @jajacek dziękuję za propozycję, ale nie skorzystam. Wymyśliłem, że skoro pierwsza szosa w życiu to nie ma co "szaleć" i tytułowy centurion wystarczy w zupełności ażeby sprawdzić z czym to się je. Udało mi się także w czeluściach internetu znaleźć wymiary ram w tym modelu. Co ciekawe, z grafiki wynika, że długość TT w okolicy 520mm nie występuje w ogóle. A taką informację dostałem od innego sprzedawcy tego roweru w internecie, natomiast sprzedawca Bernard, którego ogłoszenie jest w tym temacie, potwierdził w rozmowie wymiary z tymi z tabelki. Nie mniej jednak rower zamówiony...... i już nie mogę się doczekać.....pierwsza szosa, ciekawe jak to jest?   

2test.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

A czego szukać w szosach powiedzmy do 10k, zależy mi na karbonie i tarczach. 

Szosę entry lvl posiadam i po ok 3 latach myślę, że to czas na przesiadkę z alu na karbon. To czy będzie to używka czy nowa ma drugorzędne znaczenie, wolałbym sprawdzoną ramę używaną niż ramę z Deca nową. myślałem dużo o pozycjach używanych typu GIANT PROPEL albo MERIDA SCULTURA

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...