Skocz do zawartości

MTB do 2000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

 Cześć, szukam roweru w typie mtb do około 2000 zł, obecnie mam krossa hexagona x2 z 2013 ale nie widzę sensu pakować w niego kolejnych 600 zł, jęzdzę około 500-600 km miesięcznie, znalazłem takie dwa modele https://sklepmartes.pl/sporty/kolarstwo/rowery/rower-hard-tail-black-edition-1-blk-sr-rd-msbez1xm002994-kross oraz https://sklepmartes.pl/rower-hard-tail-black-edition-2-blk-graph-blu-msbez2xm003000-kross

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, ramp90 napisał(a):

Bardzo podobny osprzęt do krossa. Różnią się jedynie chyba przednią przerzutka na plus lazaro. W specyfikacji kross waży 2kg mniej, realnie wątpię czy taka różnica jest możliwa. Piasty i support lepsze w lazaro. Bierz który Ci się bardziej podoba. 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, ramp90 napisał(a):

Mam jedynie obawy czy nie będzie potem problemu z serwisowaniem bo w tej samej cenie w sumie jest ten lazaro jak i kross no i jedynie te bebechy sa lepsze a wiadomo że Kross raczej ma lepszy " dostęp" do punktów serwisowych ponadto lazaro jest chyba ładniejszy ?

Nieistotne. Rowery są tak proste i budowane na takich samych podzespołach i takich samych standardach że jest Ci to całkowicie obojętne. Jakbyś kupował rower za 40k jakiegoś niszowego producenta to by to miało znaczenie. Tutaj rowery różnią się nalepka na ramie. Masz duże szanse, że w jednym I drugim jest nawet rama z tej samej chińskiej fabryki ?

ten z decathlonu też jest dobry. 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, ramp90 napisał(a):

Wygląda spoko. Możesz dołożyć jak Ci się podoba. Osprzętowo trochę lepiej niż ten lazaro. Czy warte dopłacenia 300 zł, nie wiem. Jeśli Ci się bardziej podoba to znaczy, że warte dołożenia 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...