Skocz do zawartości

Rower MTB do ok 4tys zl


Rekomendowane odpowiedzi

Bylem w jednym serwisie rowerowym i gadałem z serwisantem, odradził mi rowery indiana i pokazał ile ich ma do naprawy. Wspomniał, że dobra rama to podstawa.. albo próbował przekabacić na swoje sklepowe rowery(Merida i Kellys) albo z doświadczenia serwisowego.. polecił big nine'a 300, ale to nie mój pulap cenowy..albo każdy ma inne zdanie. Tak czy inaczej, nawet jakbym chciał, to nie ma ramy pod mój wzrost. Ten Radon wygląda zachęcająco, też na nie patrzyłem, trochę żałuję, że do sklepu nie wszedłem, a byłem tydzień temu 10km od sklepu.. a więc na nic innego do ok 4k nawet nie patrzeć? Dzięki za rady! a ktoś jest w stanie coś powiedzieć na temat rockrider expl 540? spróbuję pojsc w kierunku radon'a 

Odnośnik do komentarza

Nasłuchałem się, że rama byle jaka, a rama to podstawa.. już sam nie wiem, mimo wszystko, nie ma rozmiaru pod mój wzrost. Znowu znajomy.. który robił rower wiliera pod siebie, kilka lat byl zadowolony z Giant talona 2.. już nie wiem czy warto aż tak wybrednym/wymagajacym być co do tych rowerów.. trochę już mętlik przez różne opinie w głowie się zrobil.. milion opcji, większość niedostępna, a te co dostępne, brak odpowiedniego rozmiaru w sprzedaży. Chyba zostaje mi opcja zostać z rowerem horizon z marketu ?

Odnośnik do komentarza

Mikołaja znam od lat. Jest szefem dużego sklepu rowerowego. Reklamuje to co sprzedaje :)
Nie dajmy się ogłupić. Poruszasz się w budżecie w którym każda rama aluminowa będzie zapewne z tego samego stopu, czyli alu 6061. Różnić się będą tym czy mają sztywną oś czy nie (Indiana ma, te reszta nie)  czy mają wewnętrzne prowadzenie linek czy nie (estetyka), czy są ładniej polakierowane czy nie (estetyka).  Reszta to osprzęt zewnętrznych dostawców. I tu Indiana zabija wszystkich pozostałych o kawał.

Odnośnik do komentarza

Dzięki Wam za rady, zaufam Wam, w związku, iż indiana zaczyna się od rozmiaru L, a potrzebuje M, poczekam na expl 540.. z tego co wiem, rzut magazynowy ma być 28 maja, jak się zalapie, to będę brał, jak nie uda się, to po prostu talon 2 lub big nine 200, lub może coś jeszcze wynajde.. a i jeszcze się przyjrze temu radon'owi ?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...