Skocz do zawartości

Serwis rowerowy


Donata826

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Pan jest monopolistą w mieście. Mój rower służy do pracy kuriera. Jakiś góral, który ma około 7 lat. Dałam Panu do naprawy. Nie działały hamulce ręczne. Koszt naprawy 120 złotych beż paragonu. Po 2 tygodniach znowu przestały działać. Znowu dalam do naprawy Koszt miał wynieść między 300 a 400 złotych. Rower miał już wrócić do domu. Dzwonię koszt naprawy 400 złotych. Więc mówię,że to za dużo wspomniałam o tamtej naprawie. To mi powiedział że wtedy nic nie mówiłam o paragonie. Powiedziałam że to jest za duży koszt i rezygnuję. Poprosilam o oddanie roweru niestety Pan nie chce oddać. Co mogę zrobić w tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zacznijmy od tego, że serwisant powinien cierpliwie wytłumaczyć co uległo zużyciu/uszkodzeniu, co musi wymienić/naprawić i dlaczego. Poza tym oczywiście oddać zużyte/zepsute elementy.

Natomiast jeżeli umawialiście się na jakąś kwotę, to teraz warto byłoby ją zapłacić, aby odebrać rower. Inna sprawa, że fajnie byłoby wiedzieć co było nie tak z hamulcami, co było zrobione w pierwszym przypadku i co w drugim.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...