Skocz do zawartości

Krzysiek744

Użytkownicy
  • Postów

    42
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

Osiągnięcia Krzysiek744

Forumowicz

Forumowicz (2/4)

  1. Ramy karbonowe się nie męczą, karbon się nie męczy w przeciwieństwie do metali. Poprawnie wykonana rama karbonowa będzie ci służyć "forever", a ta z wadami ujawni je zanim skończy Ci się gwarancja, czytaj szybko.
  2. Witam, Mam szczerego kolegę w Warszawie, który zawodowo zajmuje się naprawą ram karbonowych i daje na te usługi dożywotnią gwarancję, także nie jest do końca tak jak piszesz ;).
  3. Teoretycznie karbon ulega degradacji od promieni UV, ale dlatego do malowania ram karbonowych stosowane są lakiery z filtrem UV ;). Polecam lekturę https://mcsport.pl/pl/blog/czy-warto-kupic-rower-z-rama-karbonowa/
  4. Krzysiek744

    Trasa 100-120 km

    Również korzystam z łatek. Do tego łyżka i gotowy zestaw naprawczy.
  5. Myślę że może chodzić o złożenie po przyjściu paczki.
  6. No prezentuje się pięknie ?
  7. Podali jakieś uzasadnienie czy. po prostu przyszedł inny?
  8. Z nowych rowerów w tej cenie dostaniesz Kross Trans 1.0. To oczywiście dość podstawowy model, ale wygodny, i ma wyposażenie o którym mówisz (błotniki, bagażnik)
  9. W koszulce rowerowej na plecach się trzyma pompka podłogowa? ?
  10. Krzysiek744

    Serwis rowerowy

    Jak rozwiązałaś sprawę? Brzmi bardzo nieprzyjemnie
  11. Co masz na myśli przez odwrócenie mostka?
  12. Hej, i jaki rower wybrałeś?
  13. Na pewno będzie bardziej stabilnie, masz dwa punkty podparcia, bagażnik nie ma się jak przekręcić (tak jak w przypadku bagażników z mocowaniem tylko do sztycy)
  14. Krzysiek744

    Trasa 100-120 km

    Co do koszyka uderzyłbym w coś regulowanego, jak będzie za luźno poprawisz i tyle. Topeak ma model Modula Cage II.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...