Bambosz Opublikowano 9 Maja 2021 Opublikowano 9 Maja 2021 Cześć, Temat zajmuje mi kilka ostatnich wieczorów...Rodzina już samowystarczalna, więc czas trochę pozwiedzać...W poszukiwaniu idealnego roweru do lekkiego backpackingu, zostały mi na tapecie te dwa jak w tytule. Innych nie chcę, bo... od lat mi się marzył któryś z tych dwóch.Tak, wiem, że oba trudno osiągalne, ale jestem pewien że znajdę, tylko... na którego polować?Oczywiście powiecie turystyka = Ogre, ale... KM też ma w zestawie turystyczny widelec i ludzie z powodzeniem zaliczają na nim wiele kilometrów. Tylko rama ma troche dluzszy reach, ale za to mniejszy stack, więc... no właśnie... nie wiem... Teorię mam opanowaną, ramy pomierzone, ale.... nie ma to jak usiąść, przymierzyć. Chciałbym zatem zapytać, poprosić: jeśli ktoś z Was ujeżdża w okolicach Wawy, któryś z tych rowerów w rozmiarze Medium (ew. Small) i zgodziłby się spotkać i dać przymierzyć, to z dziką radością zrewanżuje się browarem :-). Z góry dzięki za pomoc i info na priv. Pozdr.Tomek
koscidogitary Opublikowano 11 Września 2024 Opublikowano 11 Września 2024 W dniu 9.05.2021 o 08:19, Bambosz napisał(a): Tak, wiem, że oba trudno osiągalne, ale jestem pewien że znajdę, tylko... na którego polować? Oczywiście powiecie turystyka = Ogre, ale... KM też ma w zestawie turystyczny widelec i ludzie z powodzeniem zaliczają na nim wiele kilometrów. Tylko rama ma troche dluzszy reach, ale za to mniejszy stack, więc... no właśnie... nie wiem... Teorię mam opanowaną, ramy pomierzone, ale.... nie ma to jak usiąść, przymierzyć. Chciałbym zatem zapytać, poprosić: jeśli ktoś z Was ujeżdża w okolicach Wawy, któryś z tych rowerów w rozmiarze Medium (ew. Small) i zgodziłby się spotkać i dać przymierzyć, to z dziką radością zrewanżuje się browarem :-). Podpinam się pod temat. Chętnie skorzystam z porady/możliwości zrobienia rundki po mieście na S-ce/M-ce - także zapraszam na kawę w "Górze Kolarskiej". Pozdr.
Pepe75 Opublikowano 15 Września 2024 Opublikowano 15 Września 2024 W dniu 11.09.2024 o 15:31, koscidogitary napisał(a): Podpinam się pod temat. Chętnie skorzystam z porady/możliwości zrobienia rundki po mieście na S-ce/M-ce - także zapraszam na kawę w "Górze Kolarskiej". Pozdr. Mam Krampusa M-kę jakbyco ?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się