Skocz do zawartości

Rower cross w cenie około 3000 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Analog zdecydowanie lepszy. Tu nie ma co porównywać. Natomiast da się jeździć na wszystkim. Wczoraj pisałem jednemu koledze jak na Cyprze na pożyczonych rowerach klasy Biedronka, wjechaliśmy na najwyższy szczyt z poziomu morza na 1980m. Więc teoretycznie mógłbyś nawet kupić coś typu Kands/Lazaro za 1500 zł. Wielu użytkowników jest tymi rowerami zachwyconych. Również mają bardzo prosty model na Alivio. A 1000 zł zostaje w kieszeni. Z tym że nie jest to rower w którym będziemy mieć komfort w czasie jazdy terenowej. Więc powstaje pytanie czy za ten komfort chcemy dopłacić i ile.

Odnośnik do komentarza

No Panie szanowny....

Nareszcie!

:)

Jasna i klarowna odpowiedź.

TEN

a nie tamten...

:)

dzięki

ok

zatem rozmiar ramy ?

Jaki mam wybrać ? nie wiem czy w okolicznych sklepach znajdę ten model żeby się do niego przymierzyć, więc ....

182 cm wzrostu i 83 kg wagi

To z grubsza wystarczy, żeby wybrać ramę ?

Doradzisz ?

Odnośnik do komentarza

Indiany w tej kategorii cenowej koszą konkurencję. 5.9 to nadal bardzo fany rower. Cenowo bardziej opłaca się obecnie 6.9, bo tylko 300 zł różnicy. Jednakże skoro masz jeździć rekreacyjnie, to powietrzny amortyzator i przerzutka XT nie są Ci raczej potrzebne.

PS. Całe życie myślałem, że "roweru". Dopiero jak zacząłem zaglądać na fora, to okazało się, że są ludzie, którzy mają odmienne zdanie. ? Tak samo z różnymi dziwnymi wersjami odmiany wyrazu pedał czy szukaniem czegoś "na internetach" ?

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, nctrns napisał:

Jedyna poprawna forma, to "roweru". To nie powinno podlegać żadnej dyskusji, opinii czy przeświadczeniu. 

A jednak. Nie ma w tym przypadku żadnych jednoznacznych reguł, rządzi de facto zwyczaj. Dlatego jak się Wam wydaje, zazwyczaj usłyszycie -"zdecydowaliśmy się na zakup rowerku czy rowerka dla dziecka"?

A teraz idę na pole.

Jestem z Małopolski ???

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, MARIUSZZZ napisał:

Indiany w tej kategorii cenowej koszą konkurencję. 5.9 to nadal bardzo fany rower. Cenowo bardziej opłaca się obecnie 6.9, bo tylko 300 zł różnicy. Jednakże skoro masz jeździć rekreacyjnie, to powietrzny amortyzator i przerzutka XT nie są Ci raczej potrzebne.

PS. Całe życie myślałem, że "roweru". Dopiero jak zacząłem zaglądać na fora, to okazało się, że są ludzie, którzy mają odmienne zdanie. ? Tak samo z różnymi dziwnymi wersjami odmiany wyrazu pedał czy szukaniem czegoś "na internetach" ?

6.9 z ramą 19" jest chyba nie do zdobycia, dlatego albo Analog albo 5.9. Też tak sądzę. Jako amator nie wykorzystalbym należycie powietrznego amortyzatora. To pewnie "beemka w dislu" też Cię urzeka ? ??

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, FilipMerynos napisał:

Hej, a co myślicie o tym Wheeler Cross Go 2? 

szukam czegoś uniwersalnego, głównie jazda po mieście (80%), a czasami jakiś wypad do lasu etc. Jest teraz na promocji, tylko nie mogę o nim znaleźć żadnych opinii i wygląda jak by był dostępny tylko w Decathlonie

Ja osobiście celowałem w cross, dokładnie wg tych samych preferencji 80% miasto , asfalt i 20% utwardzone ścieżki w lesie  dopuki nie przejechałem się na fitness Trek FX3 disc I taki kupilem. Rower jest lekki , bardzo wygodny do codziennego przemieszczania się , ma karbonowy widelec bez amortyzatora /którego do takiego jeżdżenia jak się okazało nie potrzebuje/. Przeczytałem bardzo dużo recenzji na stronach anglojęzycznych i nie znalazłem ani jednej negatywnej. Model jest bardzo popularny w USA i GB . Świetny napęd do tych celów. Ciężko go znaleźć w sklepach , natomiast trzeba poszukać . Sugerowana 3400, kupiłem za 2900. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...