Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
karol1994czx

Tydzień rowerowy w Lidlu

Polecane posty

Witam, byłem dzisiaj w lidlu i natknąłem się na różne akcesoria rowerowe. Można nabyć między innymi kask ( 55 zl), pompkę  stacjonarną ( 35 zl), licznik ( 35 zl), siodełka wittkop medicus różne typy. Ja nabyłem pompkę i kask. Miejmy nadzieję że posłużą.

Widziałeś może stojak serwisowy? Ja w swoim mieście Lidla nie mam, ale wracając z pracy w Olsztynie może bym zaszedł, właśnie ze względu na stojak.

W Poznaniu ludzie rozbestwieni. Lidlów sporo innych sklepów też więc mam wrażenie, że nie ma takiego parcia jak kiedyś. Stojaki z Juli są np w podobnej cenie, a wg mnie są nawet lepsze. Te kaski, które widziałem są takie sobie, inne gadżety też nie powalają. 

Drugi rzut będzie pewnie w maju, wtedy pojawią się ciuchy rowerowe i może będą miały wzięcie. Ja się czaję na odblaski zakładane na szprychy. W Lidlu były za 2 dychy - komplet chyba 32szt. Cena bezkonkurencyjna.

Akcesora z Lidla nadają się conajwyżej dla niedzielnego cyklisty, kasku bym u nich nie kupił bo to bombajska tandeta, a ten ma przecież uratować nam głowę w razie W. Pompkę kupiłem rok temu niestety, do pompowania mtb ujdzie, ale przy wyższym ciśnieniu manometr przekłamuje bardzo mocno, pokazuje 8bar, a jest 6,5 (sprawdzane na dwóch markowych pompkach, SKS i Lezyne. Narzędzia również podłej jakości, klucze tępe od nowości i miękkie jak z plasteliny, ale dla niedzielnego majsterkowicza wystarczające. 

Byłem, zobaczyłem, zdobyłem... stojak serwisowy (ostatnia sztuka) ? Tylko musiałem się nieco nanosić. Waży tych kilka kilo, pudło nie poręczne, a sklep na takich peryferiach, że tylko jeden autobus tam dojeżdża i to nie z tego kierunku co trzeba.

Czego to się nie robi dla hobby.