karol1994czx
Użytkownicy-
Postów
283 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Ostatnie wizyty
Osiągnięcia karol1994czx
Stały bywalec (3/4)
-
Cześć. Po okolo 20k km opony specialized roubaix 28c https://www.specialized.com/pl/pl/roubaix-pro/p/156469?color=230998-156469&searchText=000E-2151 zużyły sie. Gdyby nie ich obecna cena, to bym kupil je jeszcze raz, bo byłem bardzo z nich zadowolony. Byly wygodne, szybko sie toczyły, kapci przez 3 lata zlapalem może tylko z 5 , ale niestety nie wydam 420 zl za komplet opon ( 3 lata temu udalo się je kupic po 90 zł) i szukam godnego zastępcy. Moj budżet to 300 zł za komplet, ma ktoś jakieś propozycje? Z góry dziękuje za pomoc.
-
Cześć, kupiłem nowy widelec karbonowy do mojego specializeda, potrzebuję do niego dokupić ekspander. Kupić jakiś najtańszy na aliexpresie np. https://pl.aliexpress.com/item/1005006455270532.html?dp=Cj0KCQjwsdnNBhC4ARIsAA_3heiPXP3jGw56XGplSnV_gDh8xLsjjo_lVmvC6_skgwNesPcAuG1isT4aAm_OEALw_wcB&gad_campaignid=21466969891&aff_fcid=1f6a3a15016d4313a3c21b623a9b80ea-1773592329228-01997-_oEmQFg2&aff_fsk=_oEmQFg2&aff_platform=api-new-product-query&sk=_oEmQFg2&aff_trace_key=1f6a3a15016d4313a3c21b623a9b80ea-1773592329228-01997-_oEmQFg2&terminal_id=e169f2b7de494b709a34283b185da3b9&afSmartRedirect=y czy lepiej np. https://www.centrumrowerowe.pl/ekspander-token-tk299-pd22870/?v_Id=143813&gad_campaignid=16059005709 lub jakieś inne sugestie? Pozdrawiam
-
Cześć, kojarzy ktoś gościa ze Ścinawy z olx , który ma bardzo dużą ilość różnego typu części rowerowych? Zastanawia mnie skąd on bierze w takiej ilości karbonowe widelce ( w szczególności te do specializeda roubaix). Z uszkodzonych rowerów po wypadku ? Ktoś jakieś pomysły ma?
-
Kominiarka lub maska rowerowa/narciarska z wycięciem na nos
karol1994czx odpowiedział(a) na tygrysek temat w Odzież rowerowa i kaski
Za 2 tygodnie mija rok odkąd zrezygnowałem z używania samochodu do jazdy po mieście, wszystkie sprawy załatwiam rowerem. Dojazdy do pracy w ciągu prawie roku daje 190 dni, czyli 4560 km bo należy odjąć dni urlopowe. Jeździłem dzień w dzień rowerem do pracy po 12 km w każdą pogodę, nawet w -20 st, które ostatnio były. Czuję się świetnie. Polecam zrezygnować z samochodu na rzecz roweru. Zero przeziębień, zero dni na L4. Ostatnio kupiłem maskę o której była mowa w tym temacie - super sprawa. -
Uszkodzone tylne widelki karbon
karol1994czx odpowiedział(a) na karol1994czx temat w Serwisowe Porady
1. Wycena Cyklon 2. Carbontech ( z tym, że w tamtym momencie wysłałem zdjęcia gdzie tylne widełki wyglądały jakby rzeczywiście tylko lakier był obdrapany.) 3. Z ciekawości wysłałem też zapytanie do firmy niemieckiej. Tam z kolei zaproponowali 550e. -
Cześć, jezdził ktoś z Was na tak uszkodzonej ramie? https://ibb.co/1t5TrfpG Tylne widelki, dziura powstala prawdopodobnie od uderzenia kamieniem. Przypuszczam, że z Tym uszkodzenie przejechałem nieświadomie z kilka tysięcy km. Jeździć dalej czy dać sobie spokoj? Chodzi o to, że profesjonalna naprawa kosztuje 1100 zł i średnio oplaca się to naprawiać, ponieważ taki sam kompletny bez uszkodzeń rower da sie kupić za nie wiele więcej niż koszty naprawy.
-
Black Friday i Black November 2025
karol1994czx odpowiedział(a) na jajacek temat w Luźne rowerowe rozmowy
Wypowie sie ktoś w kwestii jakosci ubran rowerowych od specialized? Są takie do dostania https://www.specialized.com/pl/pl/męskie-spodenki-z-szelkami-specialized-foundation/p/1000097735. -
Black Friday i Black November 2025
karol1994czx odpowiedział(a) na jajacek temat w Luźne rowerowe rozmowy
Jacku do czegos byś tego tricrossa używal? Też mnie kusi by taki kupić jako szybką dojazdowkę do pracy. -
MTB do ok 3-3,5 tys. zł do lasu na piaszczyste ścieżki.
karol1994czx odpowiedział(a) na MakczuPikczu temat w Jaki rower kupić do X złotych?
Dzięki Greg, kupiłemm ostatnią sztukę :), dla mojego brata. Żal bylo nue wziąć za te pieniądze. https://ibb.co/jknWpPnJ -
Spodnie na rower , dojazdy do pracy
karol1994czx odpowiedział(a) na karol1994czx temat w Odzież rowerowa i kaski
A co myslicie o takich spodniach https://militaria.pl/p/spodnie-wojskowe-pentagon-bdu-2-0-black-99735? -
Cześć, zbliża się zima. Na codzień dojezdzam do pracy 13 km. Potrzebowałbym dobrych spodni, w których sie nie zagotuje, ale w ktorych teź nie zmarznę w miesiącach zimowych. Bez wkładki. Budżet 400 zl. ROCKRIDER Spodnie rowerowe MTB Rockrider Expl 500 zimowe 199.99zł https://www.decathlon.pl/p/_/R-p-305555?mc=8530118 mam te i średnie są. Poleci ktoś coś?
-
[Szosa] Dobor pierwszej szosy
karol1994czx odpowiedział(a) na pogifan temat w Jaki rower kupić do X złotych?
Od 2 lat jeżdżę karbonowym specializedem roubaix, a w zasadzie dwoma , w sierpniu kupiłem zapasową szosę - gianta defy ( 3 z rzędu w moim życiu , to jest chyba to samo co giant defy, kilka mm róznicy w w rozstawie kół jest róznica). Dziwię się, że uważasz że na tej ramie jest twardo. Ja bardzo sobie chwale jazdę na tym rowerze. Czuć delikatną różnicę pomiędzy karbonowym specializedem, ale dalej twierdzę, że jest to bardzo wygodna rama. W tym roku zrobiłem na aluminiowym defy trasę 300 km ze średnią okolicy 30 km/h, zero dolegliwości po trasie. Na drugi dzień wstałem jakbym nic dzień wcześniej nie robił. Wg mnie ludzie strasznie przeceniają właściwości ram karbonowych. -
Szosa w budżecie ok. 3.5k zł
karol1994czx odpowiedział(a) na Pilszu temat w Jaki rower kupić do X złotych?
185 cm to raczej górny zakres, celowalbym w L. -
Rower dla napalonego 38letniego amatora
karol1994czx odpowiedział(a) na maciejc temat w Jaki rower kupić do X złotych?
Dzisiaj kurier przywiózł mi gianta defy 1 na aluminiowej ramie i shimano 105 5700(10s). Przełożyłem ze specializeda kola fulcrumy 5s i opony specialized roubaix pro 28c i na trasie 95 km, którą zazwyczaj na karbonie przejezdzalem ze średnią 33,3km/h i zrobilem średnią 34,1. Trzeci raz juz wracam do tego modelu gianta :) Zaczynam powoli przestawac wierzyc w cudowne właściwości sztywności ram karbonowych . https://ibb.co/LDVZ5h8K -
Jaki rower szosowy kupić do 6000-8000
karol1994czx odpowiedział(a) na dominik1986 temat w Jaki rower kupić do X złotych?
Co to za rower? Na ramie tytanowej?
