Skocz do zawarto艣ci
krzysiekw

SERWIS NOWEGO AMORA

Polecane posty

Jako 偶e pierwszy raz jestem posiadaczem amortyzatora powietrznego, mam pytanie do bardziej obeznanych w temacie os贸b z tego szanownego forum 馃檪

Us艂ysza艂em od kilku os贸b, 偶e nowy amortyzator powinno si臋 odda膰 na serwis, bo to co fabryka tam wlewa niekoniecznie pokrywa si臋 z zaleceniami serwisowymi. I tu pytanie do Was, czy faktycznie powinno si臋 tak robi膰 ? Jak dla mnie amor pracuje poprawnie, ale jak ju偶 wspomnia艂em to m贸j pierwszy powietrzny, wi臋c por贸wnanie mam jedynie do spr臋偶yny stalowej. Zdaj臋 sobie r贸wnie偶 spraw臋, 偶e to nie jest najwy偶sza p贸艂ka 'Rock Shox Recon Silver' wi臋c i waga spora, bo prawie 2kg i ''li艣ci wybiera艂'' te偶 nie b臋dzie. Ale i tak w por贸wnaniu do spr臋偶yny jest 'niebo a ziemia' 馃檪

Jakby co to serwis zrobi艂 bym sobie sam, wiem ju偶 ile jakiego oleju gdzie trzeba wla膰 馃槈 wi臋c tylko wolny dzie艅 i mo偶na si臋 bawi膰. Tylko czy jest taka potrzeba?

Jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Piszcie 馃檪

Udost臋pnij ten post

Udost臋pnij na innych stronach

Raczej nie ma potrzeby. Mam Reb臋 Rock Shox, pierwszy serwis zrobi艂em samodzielnie po dw贸ch latach (troch臋 p贸藕no, ale nie za du偶o je藕dzi艂em ). Nie zauwa偶y艂em 偶eby co艣 by艂o nie tak w trakcie tego serwisu.

Udost臋pnij ten post

Od znajomych serwisant贸w wiem 偶e bardzo cz臋sto amor nie ma od pocz膮tku takiej ilo艣ci oleju jak powinien a zdarzaj膮 si臋 te偶 inne historie. Zalecaj膮 oni serwis zerowy.

Udost臋pnij ten post