Kaseta to SLX M7000 11-46.
Ta miało być. Wkurzała mnie jednak ta wymiana korb i teraz cały czas jeżdżę z korbą SLX. Tak samo było z oponami. Miałem jeden komplet na wyprawy, a inny do jazdy wokół komina. Ostatecznie poszedłem na kompromis. Na wyprawy zamiast semislicka na przód wlatuje opona trochę szersza i z odrobinę bardziej agresywnym bieżnikiem, a na tyle zotaje semislick.🙂