Skocz do zawartości

kellys ARC 10


Benowwy

Rekomendowane odpowiedzi

A tak Chciałem się pochwalić nowym nabytkiem, Pierwszy rower tego typu... ale jazda jest Wciągająca mimo tylu utrudnień kombinacji ustawiania pozycji itp. dla Amatora. Jest coraz lepiej Bardziej wciąga niż zniechęca, i w głowie co tu by wymienić usprawnić, ale na chwile obecną zostawię trzeba się cieszyć jazdą w takim stanie jaki teraz jest do przyszłego sezonu nic juz nie dokupuje... no jeszcze tylko nowe rekawiczki żelowe i pewnie lemondke :)  i juz nic nowy rok moze SPD, a no tak miało być o rowerze znawcą nie jestem Fajny jest :) może Wy mi coś powiecie :D Pozdrawiam 

 

wymienione siodełko już 3cie :) dodana druga owijka Meridy, pedaly platformy obecnie wellgo r104 też juz 3 para i dokupione licznik oswietlenie i sakiewki a i opony zmienione z 23 na 25 jednak :D

 

https://imgur.com/4LyMBiN

 

https://imgur.com/LHVnlMF

Odnośnik do komentarza

Kurczę, moja siostra na tyle samo (ja raptem 3-4cm mniej) i na ramie o podobnych rozmiarach nie dawałyśmy na dłuższą metę rady nawet z krótkim mostkiem. Ja głównie z powodu rąk (choć nie tylko), ona kręgosłupa. Zmieniłyśmy teraz na takie o długości górnej rury 525, czyli jakieś 35mm mniej. Choć tak po tym, co różni ludzie piszą, zauważam, że mamy dość wysoko przekrok, a więc przy tym samym wzroście pewnie i tułów nieco krótszy.

 

Ja tych sakw na telefon zdzierżyć nie mogłam - miałam dwie i tak się bujały na boki, kiedy majstrowałam przy nich podczas jazdy, że odesłałam do sklepu i więcej najprawdopodobniej już tego typu nie kupię :D

 

A kolor i w ogóle ogólny look roweru także mi się bardzo podoba. I widoczek malowniczy :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuje :)

co do ramy kupiłem z zaleceń opisu i tyle resztę ustawiam pod siebie, pierwsze km wszystko bolało od pleców po łokcie mrowienie dłoni i stóp, na chwile obecna zostaje w dłoniach, rękawiczki już zamówione myśle ze pomogą, jak nie to na nowy rok wymiana kierownicy :( A co do kupna idealnej ramy to myślę ze im mniej sie zna tym lepiej, bo szybciej podejmuje się decyzje kupna, lecz oby się to nie odbiło po 2-3 sezonach, że jednak mogło by być lepiej... a tych sakiewek na telefon to ja podczas jazdy nie dotykam nie trzeba, a jak ktoś dzwoni to nie odbieram jadę odcinam się

( ale coraz bardziej jestem za zdjeciem tej malej sakiewki tylko gdzie wtedy trzymac snikersa itp bo do koszulki zmieszcze np. tel i jedna kanapke a to jest malo na 3-6h jazdy )

Odnośnik do komentarza

A może ciut większą podsiodłówkę? Od razu zaznaczam, że polecany Topeak Aero Wedge Pack nawet w rozmiarze Large niespecjalnie jest large ;) Poza tym przepuszcza wilgoć - wystarczy kilka kałuż i już wszystko wewnątrz mokre.

 

Za 2-3 sezony to już się zamortyzuje i nie ma czego żałować. Ból jest, jak w naszym przypadku - kupisz rower w połowie sierpnia, a na początku nowego sezonu po raptem 1kkm orientujesz się, że chyba jednak musi być coś mniejszego ;)

Odnośnik do komentarza

Pojawiło się nowe usprawnienie w rowerze mianowicie Lemondka :D powiem tak komfort jazdy znacznie poprawiony wszelkie dolegliwości nadgarstków znikły itp, jedynie muszę chyba pochylić delikatnie w dół siodło bo jezdżę dłużej mocniej pochylony, ale to na następnej trasie sprawdzę, i do tego wzrosła srednia prędkość o 2km i wygląd zyskał na plus moim zdaniem wiec jest Git :D 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...