Skocz do zawartości

Łap złodzieja, Tarnów


Rekomendowane odpowiedzi

[...]Serio wierzycie, że nieserwisowany (tylko smarowany raz do roku na wiosnę) rower po 7 latach nie musi mieć nic wymieniane?

 

Ponoć Wigry 3. ;-)

 

 

1/3 wpisów na FB pochodzi z anonimowych albo fake kont. Jak widzisz kogoś kto nie ma kilkadziesiąt znajomych to jest to zwykle anonimowe konto. [...]

 

Hmm, ja mam 27, ale kasuję "znajomych", z którymi dłużej nie jestem w kontakcie.

Odnośnik do komentarza

Troszkę nie czaję Waszego wyjaśniania ;) Znaczy, że jak to są takie czy śmakie konta, to należy przejść z hejtem do porządku dziennego? Przecież nie piszę, że się z tymi ludźmi zamierzam wykłócać czy ich nawracać, a jedynie, że ich wypowiedzi są żenujące i zatrważające. Szczególnie, że jakiś tam tarnowski sklep to nie jest hasztag Nanga Parbat przyciągający wszystkich trolli świata, tylko zwyczajny lokalny sklep (bo ich sklep internetowy to jakiś żal.pl), który wcześniej prawdopodobnie śledzili z takich czy innych przyczyn. I że smutnym jest, że i w twoich grupach followersów wypowiedzieć potrafią się wyłącznie tacy i w taki sposób, jakby już nie istniały słowa życzliwego pocieszenia i wsparcia, a ludzka empatia opierała się wyłącznie na walce ze wspólnym wrogiem, co jest oczywiście ludzkie, ale prymitywne.

 

@Macieju, tylko to nie był Wigry 3, a Kross Hexagon V2, w którym szczytowym osiągnięciem technicznym jest Tourney z tyłu i być może markowy wolnobieg siedmiorzędowy :P I w takim rowerze z przebiegiem ponad 5 tysięcy nawiet łańcuch nie wymagał wymiany. Szkoda, że teraz już takich nie robią. W Kandsie fabryczny po tysiącu z hakiem musiałam wymieniać.

Odnośnik do komentarza

A jeszcze co do "fejsa", to mam konto fejkowe stworzone na potrzebę gry na Androidzie oraz żeby móc wrzucać zdjęcia na tym forum ;) Dodatkowo czasem coś odwiedzę, ale do rzadkości. Natomiast na koncie prawdziwym, po zliczeniu odwiedzin w roku 2017 - około 24, z czego ponad połowa to pierwszy kwartał roku - wystosowałam posta o zawieszeniu działalności ;) Teraz siedzę na Instagramie, gdzie mam 12 znajomych i śledzę prócz nich jakieś dwa, może trzy profile oraz zamieszczam swoje, głównie rowerowe, wspominki. Fajne miejsce, bez polityki i tysiąca zbędnych, często agresywnych dodatków.

Odnośnik do komentarza

Mam bardzo negatywne zdanie o większości naszego społeczeństwa, więc rzadko wdaje się w dyskusje z nieznanymi mi osobami. W pełni popieram opinię Stanisława Lema "dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów".

 

Na tematy dotyczące religii i polityki nie dyskutuję w necie, chyba że ze znajomymi w zamkniętym gronie. Zresztą w gronie moich znajomych większość ma podobne do mnie poglądy polityczne. Religia i polityka są moim zdaniem przyczyną większości konfliktów i podziałów. Obecnie hejt się zintensyfikował bo politycy, głownie Kaczyński,  zrobili wszystko żeby podgrzać te podziały na MY i ONI i podobnie jak za komuny teraz to ich zdaniem kapitalista to złodziej i krwiopijca. Więc efektem tego jest że jak komuś noga się powinie, ukradną mu drogi rower, samochód, itd to znajdzie się zawsze cała banda ujadających kundli, cieszących się z tego. Kompletnie to olewam i przechodzę nad tym do porządku dziennego. To jest typowa polska mentalność psa ogrodnika.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, Jacku, czy widziałeś te komentarze. Tam byli chyba sami kapitaliści :P

 

Do rozmowy na większość tematów trzeba dojrzeć. A niestety ludzie najczęściej traktują swoje zdanie jak swoją własność, którą ktoś chce im odebrać siłą. Mnie bardzo ciekawi zarówno inny pogląd polityczny, religiny, jak i ideowy, ale nie po to, by skakać sobie do gardeł w jego imię. Jakbyśmy wszyscy mieli taką samą opinię, jakikolwiek rozwój byłby bardzo utrudniony, bo i niby skąd brać insporacje czy punkt odniesienia? Hermetyczność daje tylko pozornie bezpieczeństwo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...