Skocz do zawartości

Black Friday


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Wrzucajcie jak wam wpadnie w oko namiar na jakieś fajne zniżki.

 

Ja chce skorzystać http://www.chapeau.cc/sale.html

 

Szukam jeszcze spd za grosze, gdyby ktoś zauważył.

 

Koszyka i 2 bidonów;D najlepiej Speca.

W Cozmo Bike na Kasprowicza w piątek 30% na ciuchy i akcesoria więc koszyki pewnie kupisz. Polecam te z bocznym wkładaniem bidonu, Zee. Z bidonów kupuj tylko Purist. Najlepiej z zaworem Watergate. Na zimę/wiosnę wersję Insulated.

Odnośnik do komentarza

Garmin Edge 1000 350 Euro na Wiggle. Ale był moment że obniżyli na 315 Euro. Ale nie zdążyłem, bo bym kupił. Golas bez czujników.

W Chain Reaction są fajne stożki full carbon 50mm za 600 Euro. Radek, może coś dla Ciebie.

 

Dobre buty szosowe z karbonową podeszwą będę poszukiwał dla siebie i młodego. Swoją drogą mam SPecowe do sprzedania z karbonową podeszwą 42/27,5. Okazały się dla mnie ciut przymałe.

 

Poszukujemy też rolkę Elite Arion Digital Smart B+ kompatybilną ze Zwift.

 

Jakieś dobre ciuchy typu wiatrówkę czy bluzę też bym mógł przytulić.

 

Napiszcie co tam jeszcze szukacie, może mi coś umknęło.

Odnośnik do komentarza

Brakuje mi ze 20k wolnej gotówki :)

 

Jak bym miał to już bym kupował.

 

Mój wymarzony Spec Epic FSR Expert Carbon World Cup obniżony z 21k na 12k:

http://skleprowerowy.pl/rowery/735-spec-rower-epic-fsr-expert-carbon-wc-29-carb-nrdcred-klsil-m-testowy.html

 

Dla młodego Spec Tarmac Comp Ultegra Di2 z 16k na 8k:

http://skleprowerowy.pl/rowery/752-spec-rower-tarmac-comp-udi2-cen.html

Odnośnik do komentarza

W Chain Reaction są fajne stożki full carbon 50mm za 600 Euro. Radek, może coś dla Ciebie.

 

Z testów Specialized na temat "zysku aerodynamicznego" na trasie 40km:

- obcisłe ubranie: 45s,

- kask aero (ale nie TT!): 42s,

- rama aero: 54s,

- koła aero: 34s,

- ogolone nogi: 70s,

- ogolone ręce: 18s.

Najpierw zacznę golić ciało, a potem może kupie koła :)

 

A tak serio, to musiałby kiedyś spróbować jak się będę czuł na takim stożku.

Odnośnik do komentarza

Zależy, ile kto ma tych włosów, ale jakbym była facetem, to nie dałabym się zgolić dla tej jednej minuty zysku (mówimy oczywiście o jeździe amatorskiej, a nie zawodowstwie). W ogóle, gdybym miała taką możliwość, bym się nie goliła, więc jak nie wyglądasz jak Burt Reynolds za młodu, to się w to Radek nie pakuj ;)

 

Garmin Edge 1000 350 Euro na Wiggle. Ale był moment że obniżyli na 315 Euro. Ale nie zdążyłem, bo bym kupił. Golas bez czujników.

A jak rozwiązuje się kwestię reklamacji w przypadku takich zakupów? Bo przyznam, że w przypadku elektroniki to jest coś, co mnie do takich oszczędności dość skutecznie zniechęca. Tylko mi nie pisz, że Garmin nigdy się nie psuje ;)

Odnośnik do komentarza

Zależy, ile kto ma tych włosów, ale jakbym była facetem, to nie dałabym się zgolić dla tej jednej minuty zysku (mówimy oczywiście o jeździe amatorskiej, a nie zawodowstwie). W ogóle, gdybym miała taką możliwość, bym się nie goliła, więc jak nie wyglądasz jak Burt Reynolds za młodu, to się w to Radek nie pakuj ;)

 

Hehe, nie zamierzam. Chodź to Reynoldsa to mi chyba dużo nie brakuje :D

Odnośnik do komentarza

@Elle

A co masz na myśli przez reklamację? Bo gwarancję ma chyba ogólnoeuropejską.

 

@Radek

Zysk aero to mnie nieszczególnie interesuje. Natomiast niewątpliwie na stożkach karbonowych jeździ się lepiej i szybciej. Z kilku przyczyn. Aerodynamiki, lekkości i sztywności a co z tym związane lepszego przyspieszania roweru. No i komfortu. Ten od razu czuć, tak samo jak w przypadku przesiadki z ramy alu na karbon.

 

Natomiast jest jeden ból. Hamowanie. Dobre klocki są drogie. Żółte SwissStop 150 zł. Szybko się zużywają. Hamują na suchym nieźle. Jak jest mokro to róznica jest jak między v-brake a tarczówkami. Czyli prawie nie hamują.

 

Co do golenia kopyt to nie znoszę tego ale czasem mi się zdarza. Jak zaczynam jeździć więcej w ustawkach to nie ma siły, prędzej czy później się leży. a gojenie ogolonych jest szybsze i łatwiejsze.

Odnośnik do komentarza

A widzisz, na tę zaletę nigdy nie zwróciłam uwagi. Dzięki Tobie przestanę postrzegać golenie jako jednostronne zuo ;)

 

Tak, chodziło mi o gwarancję. Preferuję kupowanie w Polsce, ponieważ na sprzedawcę prawo nakłada mnóstwo zobowiązań i bez względu na widzimisię producentów mam te dwa lata, w których jako kupujący mogę stawiać żądania, a moje interesy są chronione. Natomiast w układzie z producentem to on dyktuje warunki. I najczęściej nie są one specjalnie proklienckie.

Odnośnik do komentarza

SPD pedałów czy butów? ;)

 

pedały to cały rok w granicach stówki. Bardziej chodzi mi o buty SPD MTB.

 

Garmin Edge 1000 350 Euro na Wiggle. Ale był moment że obniżyli na 315 Euro. Ale nie zdążyłem, bo bym kupił. Golas bez czujników.

 

 

Jeszcze muszę podjąć decyzję czy 520 czy 820 nad 1000 szczerze nawet nie myślałem;) Widziałem gdzieś Garmina 520 z kompletem czujników za 1350zł.

 

Brakuje mi ze 20k wolnej gotówki :)

 

Jakbyś gdzieś znalazł na chodniku to daj znać gdzie szukać ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...