Skocz do zawartości

cicha opona na trenażer


Rekomendowane odpowiedzi

A praktykują coś takiego? Bo mi nikt nigdy tego nie zaproponował, jeśli nie ma w sprzedaży on-line. W zasadzie są też w Krakowie i właśnie rozważam, czy warto tam jechać ;) W Tarnowie byłam dzisiaj i po raz kolejny potwierdzili mi, że ten sklep to jedna wielka żenada - trzy razy pan prosił o powtórzenie, co ja właściwie chcę i czy jak on pójdzie do działu obsługi, to czy może im zadać jakoś prościej to pytanie. Bezradnie rozłożyłam ręce i powiedziałam, że prościej niż "opona na trenażer" to już chyba naprawdę się nie da :lol: Przy nich naprawdę czuję się tak, że mogłabym sklep rowerowy otworzyć bez żadnych kompleksów.

Odnośnik do komentarza

Hej, ja używam kupioną w Decathlonie Vittoria Zafiro, kręciłem na niej zeszłą zimę i jak dla mnie jest ok. Śladów zużycia nie zauważyłem, a jeśli chodzi o hałas to żaden sąsiad się nie skarżył. Tyle że rozmiar to 23c, więc sporo węższa od tego co szukasz.

 

Mam tę samą. Wydaje się wystarczająca. Z tym że od długiego czasu nie jeżdże na trenażerze a młody ma rolki więc wkłada dowolny rower i jedzie. Hałas zdecydowanie mniejszy niż na trenażerze magnetycznym. Decathlon może ściągnąć wszystko co jest w europejskich magazynach. Ale trzeba znaleźć chętnego pracownika, który to zrobi. A to niełatwa sprawa.

Odnośnik do komentarza

Odświeżę temat, gdyby ktoś poszukiwał. Na początek warto odnotować, że Decathlon ma totalny bajzel na stronie - opony są w teorii po 3-4 sztuki w Opolu i Wrocławiu, więc liczyłam, że mi je sprowadzą w naszym sklepie. Pierwsza wizyta zakończyła się pobraniem moich danych i obietnicą, co do której jak pokazuje dalsza historia, słusznie miałam wątpliwości. Dziś byłam w sklepie raz jeszcze. Moim poprzednim zamówieniem nikt się nie zajął, ale za to dziś pan wydzwonił do wszystkich Decathlonów w okolicy. Okazuje się, że Vittorii w rozmiarze 700 w ogóle nie ma w Polsce. Za jakieś dwa tygodnie ma przyjechać do naszego kraju dostawa z Francji, podobno 2 tysiące sztuk. Niestety, ceny na razie nie umieją podać. W każdym razie jeszcze nie mamy sezonu :)

 

Powiem Wam, że mnie to trochę zaskoczyło. Jak rok temu szukałam 26" na trenażer, to wyskakiwało mi wszystko na szosę. W zasadzie to nawet wyboru nie było i byłam skazana na Continentala. Teraz z kolei same 26-tki są dostępne i można wybierać jak w ulęgałkach, za to żadnej 700-tki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...