Skocz do zawartości

koniec sezonu


Rekomendowane odpowiedzi

Marek, współczuję i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Nie pamiętam skąd jesteś ale jakbyś chciał namiary na dobrych ortopedów lub dobrą rehabilitację w Warszawie to mogę podać. Napisz jeszcze jakie były okoliczności wypadku. Może inni dzięki temu się zastanowią. Chyba że typowy downhill. Jak rozmawiałem z chłopakami na Pucharze Polski w Szczawnicy to wszyscy zgodnie twierdzili że nie ma nikogo kto w tej konkurencji nie był połamany.

Odnośnik do komentarza

Jacku, mieszkam jakoś niedaleko ciebie, bo na Bielanach :) Połamałem się na szczęście w wawie, a nie na wyjeździe - łatwiej było dostać się do szpitala i odstawić rower do domu. Okoliczności, ot gleba po hopie, wyniosło mnie za daleko i nie dałem rady opanować roweru. W sumie nawet nie wiem do końca jak to się stało. Szybko i już :)

Odnośnik do komentarza

Widziałem podobne wypadki. Ze dwa na wyścigu XC na Kazurce. Po locie w powietrzu z muldy lądowanie po którym wyrywa kierownicę z rąk i dalej już karetka i upadek na twarz lub przedramię.

Jeśli potrzebna rehabilitacja to dobrzy są i w rozsądnej cenie Body Move, Twardowska 3 przy Marymonckiej naprzeciwko klubu fitness Zosi Bielczyk, który jest na AWFie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...