Skocz do zawartości

[do 4000] MTB


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam roweru MTB w cenie do 4000
Trasy - asfalt, lasy, pola, wały - więc właściwie wszystko. 
Na wycieczki z dzieciakami jak i na samotne wypady. 
Ogólnie robimy 200-300 km miesięcznie. 

Mam 184cm i 110 kg :) Wiem za niski jestem do mojej wagi. 

Czytałem post o MTB 3500-4000 ale niestety nie kręcą mnie rowery z Decathlonu. Nie ważne jak by były dobre, dla mnie odpadają. 

Romety też odpadają :) Miałem kiedyś jednego i do tej pory budzę się z krzykiem :)


Samemu wynalazłem  Canondale Trail 5


Możecie coś podpowiedzieć czy to dobry wybór? A może są lepsze? w tej cenie

Odnośnik do komentarza

Nie ma roweru dla Ciebie w tym budżecie oprócz Torpado Storm X7 i X8 z Media Expert. Przy tej wadze amortyzator z goleniami 30 mm i wszelkie Suntoury z gównolitu nie dadzą sobie rady. Więc potrzebujesz rower na RockShoxie Reconie, Manitou Machete i Fox Rhythm 32.
Więc albo Torpado albo zwiększasz budżet i kupujesz np. Rockrider Race 720 albo szukasz coś innego na wymienionych amorach albo kupujesz w tym budżecie jakiegoś badziewiaka jak ten Cannondale z atrapą amora i atrapą hamulców. 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, jajacek napisał(a):

Nie ma roweru dla Ciebie w tym budżecie oprócz Torpado Storm X7 i X8 z Media Expert. Przy tej wadze amortyzator z goleniami 30 mm i wszelkie Suntoury z gównolitu nie dadzą sobie rady. Więc potrzebujesz rower na RockShoxie Reconie, Manitou Machete i Fox Rhythm 32.
Więc albo Torpado albo zwiększasz budżet i kupujesz np. Rockrider Race 720 albo szukasz coś innego na wymienionych amorach albo kupujesz w tym budżecie jakiegoś badziewiaka jak ten Cannondale z atrapą amora i atrapą hamulców. 

O szlag. 
Czyli jestem za gruby na rower 🙂
A czy któryś z poniższych byłby godzien uwagi ( znalazłem na jakiejś grupie FB) :

Canondale Trail 5
Trek Marlin 7 gen 3
Unibike Link
Kros Level 5, 6
Giant Talon
SPECIALIZED Rockhopper Comp 29
SENSA MERANO EVO SLE 2024
Canyoin Grand 6
Author Solution XC 29
Scott Scale 980 Black
Merida Big Nine 300 lite
Cube Attention Slx Silvergrey N Lime 29 2023
KELLYS Spider 90 M 29
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...