Skocz do zawartości

Rower 2000-3000zł MTB MTB XC dla 10 latka


Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, Veriv napisał(a):

Każdy kilogram się liczy. No i coś za coś, tamten to było mtb z krwi i kości które zniesie zgrubsza każdy pomysł dzieciaka, kross jest bliżej standardy roweru komunijnego. Ale jak się dziecku podoba to brać

Dziecku sie podoba i jest tańszy, czyli mieści się w kwocie którą podałem w poście :).

Odnośnik do komentarza

No i d... te 5.0 wykupione, a 6.0 to wydaje mi się za duży, bo rama 14 i koła 27,5. Macie jakieś alternatywy? Tu wchodzi pytanie, bo do kwoty 3tys. nie widzę amortyzatorów powietrznych, tylko sprężyny. Czy taki 10 latek odczuje różnice, jak będzie miał sprężynę ? 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, jajacek napisał(a):

Sprężyna się pod dzieckiem zwykle nie ugina, chyba że wpadnie w lej po bombie 🙂
To już lepiej ze sztywnym widelcem kupić, rower będzie lżejszy.

No a cos do tych 3200zł z powietrznym? Czy 80 skoku wystarczy czy 100 to minimum? Zastanawia mnie czemu kross wycofał te rowery, parametrowo za tą cenę lepszego nie było, no chyba, że ramy pękały, bo gdzieś taką opinie słyszałem o marce kross 🙂

 

Odnośnik do komentarza

Kojarzysz taką markę a dokładniej model beany blaster 26, bo parametrowo nie jest zły ale nigdy o takiej marce nie słyszałem. Wiesz jak 10 latki, nowe rowery, kupie używkę to będą wyśmiewać, tym bardziej, że był czas komunijny, wszyscy jego koledzy mają nowe a w tych czasach, dzieciaki wyśmiewne są, więc nie chce, żeby synowi przykro było.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...