Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@piotrrd ciekaw byłem jaki padnie wybór, serio wybrałeś gołe kółka i rurki? Sam będziesz doposażał? To ok, ale drogo. Ja mam 95kg wagi i jeżdżę "twoimi" ścieżkami, tylko nie zabieram wędek 😉

IMG_20240119_140426.thumb.jpg.ca6603a346f1db066be1a414a168aec5.jpg

IMG_20231228_143048_1.thumb.jpg.dd4f31522dee80912d6304848ad16561.jpg

IMG_20231201_130049.thumb.jpg.bacde0ae05500e07ad04bf63b6134130.jpg

Jeżeli rower waży ~17kg to ma tyle nawalone aluminium, że spokojnie dźwignie 130kg. Jakiś sprężynowiec z przodu naprawdę się przydaje na te dziury i korzenie, ja sobie chwalę 🙂 Dodatkowo chroni szprychy i łożyska od przeciążeń.

 

Odnośnik do komentarza

Pojawił się problem z wysyłką, tylko jedna firma zgodziła się a do tego koszty hmmm spoore. Tak spore, że praktycznie za 200 zł więcej mam dostępny four Corners w DE.

 

MUIRWOODS to mój faworyt numer jeden.

Solidny, prosty po zmianie opon to już w ogóle zadziorny kocur.

Four Corners hmmm profil tego roweru jest nieco inny, baranek mi totalnie nie leży. Z racji tego, że to rower spory pewnie dobrzy bym się na nim czuł. Na zwrotności czy dynamice mi w ogóle nie zależy. 

 

I tu pytanie opłaca się iść w kierunku innym niż Muirwoods?

Odnośnik do komentarza

Jest jeszcze jedna opcja z wysyłką/transportem - jest taka strona clicktrans.pl, jest to tzw. giełda transportowa gdzie się wpisuje co, skąd i gdzie chce sie przewieźć a przewoźnicym którzy akurat jadą tą trasą na pusto albo mają jakieś wolne miejsce zgłaszają się i licytują na zasadzie "kto da mniej" za przewieżienie takiego transportu. Zgłoszenie przewozu czegoś tam nie jest zobowiązujące dopóki nie wybierzesz kogoś i możesz ofertę wycofać ale zawsze zobaczysz czy w ogóle ktoś jedzie w Twoim kierunku i za ile by to przywiózł. Może sie okazać, że będzie drożej niż oferuje sprzedawca ale może będzie taniej. Tylko musiałbyś się dogadać ze sprzedawcą żeby podał Ci adres skąd ten przewoźnik miałby odebrać towar. Już wielokrotnie korzystałem z tej strony i jak dotąd wszystko było o.k. a zlecałem czasem naprawdę duże przewozy, w tym zagraniczne, nawet zlecałem zakup czegoś większego gabarytowo za granicą i nastepnie przywiezienie do mnie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...