Skocz do zawartości

Budżetowy rower MTB do 2600!


Rekomendowane odpowiedzi

Kup używany rower 26 cali na dobrym osprzęcie. Za 2k kupiłem młodemu aluminiowego Speca na kołach 26 cali na świetnym powietrznym Foxie, przyzwoitych hamulcach i napędzie Deore. Musiałem w niego włożyć 500 zł i trenował na nim i wygrywał wyścigi. Zaletą takich rowerów jest niska waga. Ten ważył 11,0 kg.

Te niskie modele Krossa to totalny śmieć. Jak parę złotych dozbierasz albo będziesz miał fart to kupisz używanego Indiana Storm X7 albo Kellys Gate 30 na kołach 29 i przyzwoitych komponentach. 

Odnośnik do komentarza

Rower MTB to jest rower który ma amortyzator który ugina się i rozpręża w sposób kontrolowany i sprawne hamulce. Jak chcesz żebym się dosadniej wyraził to Kross Level 3 jest to kompletny śmieć z atrapą amortyzatora, atrapa hamulców, beznadziejnymi kołami i nędzną ramą. Z grubsza takim sam tylko używany kupisz za 1000 zł. Jest to produkt roweropodobny i a ja się interesuje rowerami a nie produktami roweropodobnymi. Więc nie mogę doradzić w zakresie zakupu takiego badziewia.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
W dniu 29.12.2023 o 12:47, Greg29 napisał(a):

Focus Whistler 3.8 można trafić na promocji za 3700-3800 zł.

Na chwilę obecną można dostać za niecałe 3000zł i zastanawiam się, czy jest on wart swojej ceny, w tym zakresie cenowym. Sam poszukuje rowera do 3000zł i został mi on również polecony. Czekam na jakieś opinie co do niego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...