Skocz do zawartości

MTB do +/- 3500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno nie waży 10 kg. Nie wierz nigdy w to co piszą ludzie z OLX, jest ono pełne oszustów. Jak chcesz informacje o wadze to niech zdjęcie wkleją z wagą. Natomiast mój Chisel Expert 2018 w rozmiarze L w konfiguracji:
- RockShox Reba
- Sram GX 1x11
- heble Sram Level TL
- koła firmowe Speca na piastach Formula
- opony Fast Trak Speca z dętkami
ważył równo 11,0 kg

Odnośnik do komentarza

Ogólnie to tak, jeden gość pisze w opisie 12 kg bez żadnych zmian w czym kolwiek poprostu oryginalny rower, drugi pisze w opisie że coś tam zmieniał i zszedł do 10.3 kg natomiast trzeciego spytałem się w wiadomości i napisał mi że oryginał waży 10 kg (równo!) i wyczytał to z neta, mówi że nie ma jak zważyć samemu 🙂

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, igiwir123 napisał(a):

Ogólnie to tak, jeden gość pisze w opisie 12 kg bez żadnych zmian w czym kolwiek poprostu oryginalny rower, drugi pisze w opisie że coś tam zmieniał i zszedł do 10.3 kg natomiast trzeciego spytałem się w wiadomości i napisał mi że oryginał waży 10 kg (równo!) i wyczytał to z neta, mówi że nie ma jak zważyć samemu 🙂

A nie przepraszam te 10.3 kg to prywatny rower sprzedawcy ale też chisel tylko że z 2020.

Odnośnik do komentarza

12 kg to jest waga jakiej bym oczekiwał w tych konfiguracjach. RockShox Judy waży jakieś 2 kg, Reba 1,6 kg. Osprzęt Sram SX też waży więcej niż GX.

Mój karbonowy Spec Epic waży 10,5 na Foxie który waży 1,5 kg, XT/XTR i pancernych kołach ważących 1800 gramów. Średniej klasy karbonowe koła ważą 1500 gramów. Nie wierz w bajki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...