Skocz do zawartości

[MTB] 29" alu czy carbon +/- 10k pln ?


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.05.2025 o 18:00, jajacek napisał(a):

Jakbyś miał łapy jak mały Cygan nogę

To mi przypomniało śmieszną historię. Gdy byłem w liceum, chodziłem na lekcje gitary elektrycznej. Przy jakimś utworze narzekałem, że trzeba bardzo szeroko rozstawić palce i że to za trudne. Wtedy mój nauczyciel powiedział, że mam rękę jak mały Cygan nogę i spokojnie to zagram 😀 No i zagrałem 🙂

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Byłem służbowo we wrocku i akurat mieli na stanie w decathlon 900s, niestety tylko "L".

@jajacek powiem Ci, że się mega zdziwiłem bo ta "L' to przekrok jak w moim focusie "S" i nie był jakoś specjalnie długi, do tego stopnia, że na tą chwilę bez przymiarki "M" (chyba jedyna opcja to złożenie zamówienia aby móc się przymierzyć) to nie wiem który bym wziął rozmiar. Myślałem, że "L" z miejsca będzie za duża.

 

W dniu 6.05.2025 o 12:10, Oskarr napisał(a):

Napęd moim zdaniem na plus, choć dziwne, że w fabrycznie nowym rowerze połączyli teoretycznie niekompatybilną kasetę srama z przerzutką shimano

@Oskarr kaseta slx siedzi

Szkoda, że nie ma w nim reby bo ten manitou tak sobie wygląda, regulacja tłumienia nie jest na wielo kliku tylko bardziej na zasadzie pokrętła, ja osobiście wolę klikacze. W sklepowym egzemplarzu występował luz na połączeniu sztycy z myk-mykiem, nie wiem czy ten typ tak ma czy złożyli to demo na odpi3rdol. Mimo wszytko wygląda, że przy tej cenie nie ma za bardzo co wybrzydzać, reszta specyfikacji się zgadza z tym co podali na stronie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...