Skocz do zawartości

rower dzięcięcy - Woom 3 - mostek, widelec - mocowanie kierownicy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam szanowne grono rowerzystów ?

Jest to mój pierwszy post na forum, więc proszę o wyrozumiałość, jeżeli piszę w nieodpowiednim dziale.

Przechodząc do sedna, kupiłem dla syna rower Woom 3 i przy składaniu nie podoba mi się sposób mocowania mostka.

Śruba "centralna" na mostku nie jest w jego osi, a dodatkowo zauważyłem że widelec nie jest zamontowany równolegle do główki ramy, tylko jest przechylony lekko w prawą strone.

Moje problemy lepiej obrazują zdjęcia, które przesyłam poniżej.

Zwracam się z zapytaniem, czy wedle Waszej opinii jest to normalne, czy też odbiega od normy i reklamować rower?

 

woom 1.jpg

woom.jpg

Opublikowano

Hmm... To jest ten karbonowy Spec, o którego swego czasu było tyle hałasu...? Jak na różnicę w cenie ponad 4000 zł (w porównaniu np. do Wooma 1), to różnica w wadze (1kg) nie robi piorunującego wrażenia.

Opublikowano

Zmobilizowało mnie to do.zważenia biegówki moich pociech. Jacek, patrz na to. Cruzee,rama alu, cena na OLX ok. 200 PLN? Natomiast unikać PUKY - cięzkie i drogie81c31ef3e5b91aa97a185597fcf3b4f2.jpg0e455eae3b83079c5ab77c2564a4068e.jpg

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka



Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...