Skocz do zawartości

Rower Endurance.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.

Naszła pora na zmianę szosy na nowszy model. Raczej szosa z typu komfortowych, ale już na karbonowej ramie, bo już zaczynam wszystkie nierówności czuć na mojej starej.

Mam powiedzmy kilka modeli wybranych ale jakoś nie mogę się do końca zdecydować stąd prośba o poradę. Budżet to ok 15 k. 

W oko wpadły mi: 

Bianchi Infinito XE Disc

Trek Domane SL 5 2023

Specjalized Roubaix

Pinarello x1/ Paris

 

Coś konkretnie polecacie lub nie polecacie z tych modeli?

Lub może zwrócić uwagę na coś jeszcze ?

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Ja za 11,5 tyś kupiłem Polygon Strattos s8 - link. Rower bardzo komfortowy, przejechałem nim od kwietnia 1,400km, najdłuższa trasa to 220km ze średnią 29,1 (jestem raczej amatorem kolarstwa o wadze 98kg). Po 800km strzelił nypel, wymienili mi na gwarancji i zrobili przegląd za darmo. Zamontowałem owijkę supacaz, wrzuciłem swoje poprzednie siodełko bontrager aeolus comp. Rower fabrycznie w rozmiarze L waży 8,6kg. Koła są dość ciężkie lecz planuję wymianę na kolejny sezon. Gwarancja na ramę to 5 lat, może to według niektórych mało ale dla mnie wystarczająco, biorąc pod uwagę moją masę i tereny w jakie udało mi się zapuścić (kocie łby, las i konary, szuter, płyty betonowe) to jestem mega zadowolony z tłumienia drgań. Ogólnie rower idzie jak zły, drugi raz bym kupił bez wahania ?

polygon.jpg

polygon2.jpg

polygon4.jpg

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, karol1994czx napisał(a):

co to za uchwyt na telefon? i jak to dziala?

Jeśli szukasz uchwytu na telefon to mogę też polecić coś takiego (pierwszy lepszy link ale wygląda identycznie): SETTY UR-01 Czarny Uchwyt na telefon do roweru - niskie ceny i opinie w Media Expert - mam od dłuższego czasu i działa super. W tamtym tygodniu rower mi leciał na postoju i złapałem za jedno z górnych ramion tego uchwytu i je złamałem, mimo to dalej telefon pewnie się trzyma na trzech ramionach - wczoraj jeździłem po bruku i szutrach i telefon siedział pewnie. Jedynym minusem jest, że na wertepach trochę go słychać jak coś tam lata wewnątrz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...