Skocz do zawartości

Indiana x-pulser 6.9 model 2023 vs Unibike Fusion


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, zabasss napisał(a):

Dlatego właśnie celuje w mtb a ty atkin2 co wybrałeś w końcu za rower pulsara 5.9?

Ja sie zastanawiam nad tymi 2 :

1 :  https://www.mediaexpert.pl/rowery/rowery-mtb/rower-indiana-x-pulser-6-9-m19-czarny-brazowy-r21

2: https://www.mediaexpert.pl/rowery/rowery-mtb/rower-gorski-mtb-indiana-x-pulser-6-9-m19-29-cali-meski-czarny

I  tu właśnie jest pytanie   czy róznica 1000 pln  bedzie az tak bardzo odczuwalna  pod kątem komfortu jazdy  ?

Odnośnik do komentarza

Spoko ja tęż się bije z myślami ogólnie to tak jak przeczytałeś mam wątpliwości z tą główką bo w 6.9 2023 masz taką walcowatą a ponoć to jakiś stary typ gdzie nie poszalejesz z amorem dlatego taka rozkmina z tym 5.9 2021. No chcąc mocno przekroczyć budżet to ten storm x9. Ale w tym roku ostro popłynąłem i ciężko to widzę.

Odnośnik do komentarza
50 minut temu, atkin2 napisał(a):

 

Przecież do Mtb mozna wsadzić węższe  opony z odpowiednim bieżnikiem ?

a tu masz jeszcze indiane z powietrznym amorem 

 https://www.mediaexpert.pl/rowery/rowery-mtb/rower-indiana-x-pulser-6-9-m19-czarny-brazowy-r21

a co do tych opon to chyba to jak bym chciał takie jak na krosowym to raczej całe koła bym musiał wymienić? Jestem laik ale ciężko mi sobie wyobrazić przejście z 60 na 40 na tych samych obręczach

Odnośnik do komentarza

Jeśli możecie dopłacić do Torpado Storm X8 do 4100 to jest to świetny deal, który długo może się nie zdarzyć. Zyskacie bardzo nowoczesną ramę ze sztywną osią w przeciwieństwie do przestarzałej, turystycznej w 5.9 i 6.9, bardzo porządny amor powietrzny RockShox Recon RL ze zdalną blokadą skoku i hamulce hydrauliczne Shimano MT410 zamiast najniższego modelu. Zdecydowanie warto dopłacić 2 stówy w stosunku do X-Pulser 6.9 który wygląda na to że chodzi po 3999.  Ten Storm to rower na lata z którego będziecie bardzo zadowoleni.

Natomiast jeśli da się łyknąć X-Pulser 6.9 za 2699 to jest to wyśmienity deal budżetowy. Pytanie tylko czy jest on dostępny w tej cenie? Bo występuje za 2699 i za 3999 na stronie sklepu.

Odnośnik do komentarza
49 minut temu, jajacek napisał(a):

Jeśli możecie dopłacić do Torpado Storm X8 do 4100 to jest to świetny deal, który długo może się nie zdarzyć. Zyskacie bardzo nowoczesną ramę ze sztywną osią w przeciwieństwie do przestarzałej, turystycznej w 5.9 i 6.9, bardzo porządny amor powietrzny RockShox Recon RL ze zdalną blokadą skoku i hamulce hydrauliczne Shimano MT410 zamiast najniższego modelu. Zdecydowanie warto dopłacić 2 stówy w stosunku do X-Pulser 6.9 który wygląda na to że chodzi po 3999.  Ten Storm to rower na lata z którego będziecie bardzo zadowoleni.

Natomiast jeśli da się łyknąć X-Pulser 6.9 za 2699 to jest to wyśmienity deal budżetowy. Pytanie tylko czy jest on dostępny w tej cenie? Bo występuje za 2699 i za 3999 na stronie sklepu.

Bo za 2700 masz xpulsera 6.9 2023 bez aira i po zdjęciach wydaje mi się że bez tapeta są modele z 2023 za 2800 jest 5.9 2021 z taperem za 4000 jest 6.9 2022 ten spoko z airem ale drogi i tak naprawdę w okolicach 4000 masz storma x7 x8 i x9 niewielkie różnice są a tych sztormów to który najlepszy? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...