Skocz do zawartości

Bagażnik do roweru Rockrider Explore 540 29"


Rekomendowane odpowiedzi

Decathlon sprzedaje rowery, jak w tytule, ale nie ma do nich bagażników "tradycyjnych", bo jeszcze nie przygotowali do kół 29" i nie wiadomo kiedy będzie oferta. Ten rower ma otwory fabryczne do mocowania bagażników. Szperam po necie i znalazłem taki:

Author ACR 16 Bagażnik rowerowy tylny - Rowertour.com
 

W opisie jest, że 29" podchodzi. Waszym zdaniem będzie OK? Może ktoś ma link do lepszej oferty? Szukam solidnego, prostego, zwykłego. Też pod sakwy. Zadałem pytanie też do sklepu, ale jeszcze nie mam odpowiedzi. 
Dziękuję za pomoc. 
 

author-acr-16-bagaznik-rowerowy-tylny-1.jpg

Odnośnik do komentarza

nie
montowałem kilka bagażników, więc wiem jak jest:
- ten ostatni jest przystosowany do hamulców tarczowych na górze, ale nie jest przystosowany do boost. żeby go zamontować musisz albo przerobić dolne mocowanie żeby nie miało tego dolnego dystansu, albo rozgiąć (wtedy dolny dystans jest w skosie i nie da się dokręcić śruby).
- lub jakieś inne kombinacje.
Mam podobny i zrobiłem jeszcze inaczej.
Zamontowałem dolną blaszkę do góry nogami. musiałem tam coś chyba wiercić, bo nie pasowało jak trzeba - nie pamiętam dokładnie.
- ten pierwszy bagażnik jest lepszy, bo wystarczy, albo wkręcić śrubkę od środka trójkąta (ok - wtedy dolne blaszki są po wewnętrznej stronie trójkąta, ale to nie przeszkadza, trzeba tylko zdjąć koło przy dokręcaniu bagażnika), albo rozgiąć - wtedy dolna blaszka jest pod skosem, ale nie ma długiej tulei jak wyżej i da się to skręcić. Możliwe, że trzeba pomóc sobie wiertarką, żeby przekosić lekko otwór.
Bez kombinacji nie dasz rady.














Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...