Skocz do zawartości

Suport FP-B902


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, 53Kross59 napisał(a):

serwis tam gdzie go kupiłem nie jest w stanie pomóc, zaleca by zdjąć obecny i zmierzyć, jak widać choroba mózgu niejednego toczy

Ale to jest najszybszy i najpewniejszy sposób aby sprawdzić jaki masz suport więc nie rozumiem tych tekstów odnośnie choroby mózgu. Jakieś w miarę markowe mechanizmy korbowe, np. Shimano w specyfikacji mają napisane jakiej długości suport jest wymagany, rozmiar mufy zależy od ramy - ja wymieniając mechanizm korbowy w moim commuterze na Shimano Tourney FC-TY501-2 46-30T wszedłem na stronę Shimano i wiedziałem, że potrzebuję suport o długości 123 mm ale żeby wiedzieć jaką średnicę, a są dwie: 68 i 73 mm to musiałem wykręcić stary żeby zobaczyć.

Też polecam suport Neco, model 910, są tanie, 2-3 razy tańsze niż odpowiedniki Shimano, ale są zbudowane na uszczelnianych łożyskach maszynowych

Odnośnik do komentarza

Średnica jest jedna - to kross więc musi być BSA czyi 1,375". 68 i 73mm to długość mufy - można zmierzyć czymkolwiek, nawet metrówką. Znając długość mufy wystarczy sprawdzić w dokumentacji korby jaka powinna być długość osi.

Odnośnie kupowania na zapas - nie idź tą drogą. Można szybko skompletować kilka rowerów w częściach.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...