Skocz do zawartości

manieksl

Użytkownicy
  • Postów

    144
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Ostatnie wizyty

1 121 wyświetleń profilu

Osiągnięcia manieksl

Forumowicz

Forumowicz (2/4)

  1. ok dzieki, nie zauwazylem tego, kierowalem sie opisem na stronie trek'
  2. witam, chciałbym odświeżyć wątek, gdyż rzuciło mi się w oko to ogłoszenie https://www.olx.pl/d/oferta/bontrager-kovee-elite-30-kola-mtb-carbon-boost-29-nowe-CID767-ID192CA6.html?reason=seller_listing waga 1580gram, czyli zejdę jakieś 500gram. Dwa pytania, czy godne uwagi, drugie: jeśli tak, jaka jest ich optymalna cena,
  3. Co to za marka vytyv? https://www.olx.pl/d/oferta/kola-vytyv-bastard-29-top-edition-1395g-CID767-ID14t9Bl.html?reason=seller_listing
  4. czy to prawda (tak liczyłem wg piasty), ze jesli zejdę na swissy 350 to zyskam jakies 279 gram w dol? to chyba to https://www.olx.pl/d/oferta/kola-mtb-dt-swiss-xr391-dt-350-ratchet-36-sapim-race-custom-CID767-IDWOeyM.html
  5. Mam taką ofertę: Obręcz Dt Swiss xr391 Piasta Dt Swiss 370 cl Straightpull boost ratchet 18t ln sapim d light Cena 1999 Co o niej sądzicie?
  6. kurcze nie wie,,, wydaje mi sie, ze chyba jednak 155 bedzie ok To kupiłem https://www.olx.pl/d/oferta/siodelko-bontrager-verso-carbon-CID767-ID17Ddmr.html
  7. jeszcze mam (wątek co prawa nie ten) ale pytanie o siodełko... kupiłem Bontrager o szerokosci 155 i zastanawiam się czy nie za szerokie (kupiłem 155 bo tylko takie było wśród używek, jeszcze nie odebrałem wiec może wrócić do sprzedającego). Aktualnie od wieków jeżdźę na 145 szerokości i jest ok. MIerzyłem w warunkach domowych odległość między koścmi kulszowymi i na kilka pomiarów wynik mam powtarzalny 130mm... nie wiem.... czy odebrać czy nie.... jest to używka, więc jeśli odbiorę to co najwyżej muszę w swoim zakresie gdzieś dalej odsprzedać...a może wydaje mi się, że 145 jest ok, moze 155 będzie wygodniejsze? jestem dość wysoki mam nieco ponad 190cm wzrostu, wiec może odległość między kośćmi w moim wypadku 130 jest realne...
  8. a jaki masz telefon? ja polecam Sp connect - są drogie ale warte swojej ceny
  9. ok, napisalem
  10. + wymiana bębenka.... kurcze....troche poza moimi widełkami
  11. 82, dobra znalazlem ze do 100kg - odpadają
  12. a co sądzicie o tym? https://lemonbike.eu/produkt/ztr-crest-mk4-straightpull/#configuration gdzieś czytałem, ze te obręcze są fatalne....moze ktos to potwierdzic? W cenie 2500 udało mi się zejsc do 1500gram
  13. ino ja mam shimano microspline.... ale jestem otwarty na inne propozycje
  14. hehe ok, 🙂
×
×
  • Dodaj nową pozycję...